Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Otrās līgas medaļu tīkotāju pulks joprojām plašs
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 9.3.2015
Triobet Rīgas telpu futbola čempionāta Otrās līgas vadošajā jeb C apakšgrupā joprojām gandrīz vai ikviena no astoņām komandām saglabā reālas izredzes ja ne izcīnīt zeltu, tad vismaz pie labvēlīgas sportisko apstākļu sakritības iekļūt medaļnieku pulkā. Pirmās sešas komandas tabulā izkārtojušās sešu punktu intervālā, tāpat nekur tālu neatpaliek arī priekšpēdējās vietas īpašniece TENTE.

Nelielu priekšrocību pār konkurentēm kopvērtējumā saglabā līdere SK “Inter/Macron” (22), kas sacensībās piedalās ārpus konkurences. Tiesa, iepriekšējā kalendārā nedēļa šai komandai izvērtās ne pārāk veiksmīgi, jo tika piedzīvots bezierunu zaudējums piektās pozīcijas īpašniecei “PB Line” (17) – 1:6. Četri Artūra Strazdiņa gūtie vārti palīdzēja “PB Line” uzbrukuma līderim vēl vairāk nostiprināties līgas rezultatīvāko futbolistu saraksta priekšgalā – šobrīd viņa rēķinā jau 39 precīzi sitieni, kas ir par sešiem vairāk nekā otrajam labākajam šajā rādītājā Edgaram Strautiņam no RSU.

Citā mačā panākumu svinēja C grupas otrās vietas īpašniece “JakoSport&Graanul Pellets” (20), kas ar minimālu 2:1 pieveica pastarīti “Industrial Steel Group” (8). Tāpat uzvaru pūru papildināja šobrīd attiecīgi trešajā un ceturtajā pozīcijā esošās vienības “Arigo” (19) un FK “Jaunolaine” (18). “Arigo” telpu futbolisti ar 5:2 lika kapitulēt “PB Line” (“hat-trick” Aleksandram Žukovam), bet FK “Jaunolaine”, atspēlējot 1:3 deficītu, ar 4:3 uzveica ”Industrial Steel Group”.

C apakšgrupas dalībniecēm atlicis aizvadīt ne vairāk par trim spēlei katrai, tādējādi ļoti iespējams, ka jau šīs nedēļas gaitā vēl skaidrāk iezīmēsies vietu sadalījums kopvērtējuma tabulā.

Otrās līgas D grupā, kur sešas komandas aizvada spēkošanos cīņā par 9.-14.vietu nedēļas gaitā risinājās tikai divas spēles. Viena no tām notika ar pārliecinošās līderes RTU FC piedalīšanos, un tajā “studenti” ļoti rezultatīvā mačā atzina LSPA pārākumu – 7:10. Tā kā RTU FC tā bija pēdējā spēle sezonā, tad komanda jau priekšlaikus ir nodrošinājusi vismaz otro vietu grupā – viņus apsteigt teorētiski var vairs tikai astoņus punktus atpaliekošā “Baltic International Bank” (BIB) pie nosacījuma, ja uzvarēs visās trijās atlikušajās cīņās.

Otrās līgas vājākajā grupā vadībā ar 24 punktiem atrodas “Marshal FC” (24), kas vienīgajā duelī nedēļas gaitā lika kapitulēt ILGA vienībai – 4:3. Turpat netālu no līderes tabulā atrodas arī “Ropaži” (21) un “RegVardy”, bet vislabāk sevi minētajā laika periodā apliecinājusi “Banku augstskola” (14), kas pateicoties divām uzvarām (5:3 pret ”Cerber-02” un 7:3 pret ”Jaunais Dinamietis”), pacēlās no pēdējās uz priekšpēdējo vietu kopvērtējumā, apsteidzot “Jaunais Dinamietis” komandu.
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Zotimovs
Aleksandrs Zotimovs

(USB)
31
Sandis Rozentāls
Sandis Rozentāls

(G4S Husky)
40

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin