Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352


Ziņas
Vai EUROLOGI spēs apsteigt “Akela Kļūdījās”?
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 9.3.2015
Triobet Rīgas telpu futbola čempionāta Trešās līgas vadošās jeb C grupas ietvaros pretendentu loks uz zelta medaļām sarucis līdz divām komandām. Galvenā intriga atlikušajā sacensību otrā posma gaitā būs tā vai EUROLOGI spēs tik sekmīgi aizvadīt savas atlikušās trīs spēles, lai punktu izteiksmes ziņā noķertu priekšā esošo “Akela Kļūdījās” vienību, kurai vairs maču nav atlicis.

Savā noslēdzošajā šīs sezonas mačā “Akela Kļūdījās” spraigā cīņā ar rezultātu 6:5 uzveica “Ķekavas novads” vienību, trīs vārtus gūstot Edgaram Neverovskim, bet divus – Andrejam Grišajevam. Jāpiebilst, ka abi šie futbolisti ir visas līgas rezultatīvākie spēlētāji – E.Neverovska rēķinā šobrīd 53 vārtu guvumi, kamēr A.Grišajevs sāncenšu vārtsargus pārspējis 38 reizes.

Līdz ar šo panākumu “Akela Kļūdījās” sasniedza sešu punktu pārsvaru grupā pār tuvāko sekotāju, un zelta godalgu liktenis atlikušajā sacensību gaitā būs tiešā mērā atkarīgs no EUROLOGI veikuma atlikušajās spēlēs. Lai iegūtu kārotās vērtīgākā kaluma medaļas, EUROLOGI vienībai pietiks ar divām uzvarām trijos mačos, no kuriem divus plānots aizvadīt ar apakšgrupā 6.vietu ieņemošo USB, bet vienu – ar pastarīti “Ķekavas novads”.

Cīņā par trijnieku, bet ne vairs par pirmo vietu, noteikti vēl iesaistīties arī “Raita 2” un “Baltic Express LV”, kamēr iepriekš minētā USB saglabā ļoti minimālas izredzes iegūt kādu no medaļu komplektiem. Pat teorētiskas izredzes uz godalgotajām vietām zaudējušas “Industrial Steel Group 2”, kas atrodas 5.vietā, kā arī abas pastarītes – “Gludi LM” un “Ķekavas novads”.

Trešās līgas D apakšgrupā nedēļas gaitā tika aizvadītas tikai trīs spēles, no kurām jāatzīmē līderes “MLFC Victoria/Lerona” (19) uzvara pār “Evolution Gaming” (3:0), kā arī to divu komandu – “Ātrais.lv” un “Medical Group DENS” -, kuras ieņem dalītu otro vietu, panākumi. “Ātrais.lv” telpu futbolisti mazrezultatīvā cīņā ar 1:0 uzveica “G4S Husky”, kamēr “Medical Group DENS” pateicoties trim Jāņa Domaševiča vārtu guvumiem ar 5:3 lika kapitulēt FK “Laikmets”.

D apakšgrupā atlicis aizvadīt vairs tikai divas spēles un jau tagad ir skaidrs, ka pirmo vietu vairs nevar pazaudēt “MLFC Victoria”, bet otrās vietas liktenis izšķirsies mačā starp FK “Laikmets” un “Ātrais.lv”.

Visbeidzot spēku samēru ziņā vājākajā jeb E grupā jāatzīmē abu līderu gūtās uzvaras. “ASK Kadaga-2” (25) ar rezultātu 6:0 sagrāva FK “Brīvais Vilnis”, kamēr JOMA TEAM (24) ar 11:5 uzveica GRIFS AG. Abām šī komandām vēl jāaizvada pa divām spēlēm, un ļoti ticams, ka tās arī saglabās vadošās vietas grupā. Trešajā pozīcijā šobrīd ierindojas FK “Brīvais Vilnis” (19), bet vēl vietu zemāk – AFK “Haube.lv/Antidopings” (17).
Zibensziņas
2015.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:

SFS-Sportima - TENTE(0:4)
I.Makovskis dz.k.29; A.Kangars s.k.35 - A.Ivanovs 26, 33; J.Jeroha 34; A.Škoļņikovs 37

spēles bildes

spēles video

2015.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu REZULTĀTI>>>

SFS-Sportima - 2015.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla SK Monarhs - TENTE spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla FC Petrow - SFS-Sportima spēles video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA TENTE - SFS-Sportima video

Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandrs Zotimovs
Aleksandrs Zotimovs

(USB)
31
Sandis Rozentāls
Sandis Rozentāls

(G4S Husky)
40

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin