Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
ASK Kadaga
Krustabaznīcas 9, NBS
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
Aleksandrs Sņegovs
Aleksandrs Sņegovs
Защитник28
1Einārs Konrāds
Einārs Konrāds
2Вратарь41
2Mārtiņš Valdmanis
Mārtiņš Valdmanis
142Нападающий32
3Ruslans Petrovs
Ruslans Petrovs
5Защитник37
4Genādijs Beļajevs
Genādijs Beļajevs
62Защитник33
5Jānis Kriuliņš
Jānis Kriuliņš
93Нападающий43
6Edmunds Bērziņš
Edmunds Bērziņš
94Нападающий30
7Sandis Locāns
Sandis Locāns
31Защитник36
8Matīss Kučinskis
Matīss Kučinskis
13Нападающий31
9Guntis Gabrāns
Guntis Gabrāns
202Нападающий43
9Jānis Kadiķis (fārmklubs)
Jānis Kadiķis (fārmklubs)
1Защитник32
10Artjoms Kononovičs
Artjoms Kononovičs
Нападающий41
10Egils Lielbārdis
Egils Lielbārdis
2Нападающий32
10Ingus Pelcbergs (fārmklubs)
Ingus Pelcbergs (fārmklubs)
1Защитник43
11Kristaps Žodziņš (fārmklubs)
Kristaps Žodziņš (fārmklubs)
62Нападающий37
17Artūrs Deksnis
Artūrs Deksnis
Нападающий30
20Māris Pavlovskis
Māris Pavlovskis
11Защитник38
26Kārlis Sudārs
Kārlis Sudārs
Защитник39
37Edmunds Kokorevičs
Edmunds Kokorevičs
13Защитник38

Всего забитых голов: 91   |   Средний возраст команды: 36


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Дата Соперники Результат
вторник 20:00
21 октября
ASK Kadaga - RSU 6:3
Протокол
воскресенье 18:10
26 октября
Jaunais Dinamietis - ASK Kadaga 5:4
Протокол
воскресенье 19:15
2 ноября
Marshal FC - ASK Kadaga 5:3
Протокол
четверг 19:00
6 ноября
Baltic International Bank - ASK Kadaga 5:3
Протокол
вторник 21:40
11 ноября
Cerber - 02 - ASK Kadaga 6:5
Протокол
вторник 20:00
25 ноября
ASK Kadaga - Baltic International Bank 5:2
Протокол
пятница 20:40
28 ноября
Ropaži - ASK Kadaga 2:8
Протокол
понедельник 20:45
1 декабря
JakoSport&Graanul Pellets - ASK Kadaga 2:0
Протокол
вторник 20:00
2 декабря
ASK Kadaga - FK Jaunolaine 0:4
Протокол
вторник 20:00
9 декабря
ASK Kadaga - JakoSport&Graanul Pellets 1:2 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 18:15
14 декабря
PB Line - ASK Kadaga 4:1
Протокол
вторник 20:00
16 декабря
ASK Kadaga - Marshal FC 6:5
Протокол
вторник 20:00
23 декабря
ASK Kadaga - Ropaži 3:1
Протокол
вторник 20:00
30 декабря
ASK Kadaga - RTU FC* 1:1
Протокол
вторник 20:00
6 января
ASK Kadaga - Cerber - 02 8:0
Протокол
пятница 21:20
9 января
RSU - ASK Kadaga 4:0
Протокол
вторник 20:00
13 января
ASK Kadaga - Jaunais Dinamietis 11:6
Протокол
среда 20:15
14 января
RTU FC* - ASK Kadaga 4:2
Протокол
пятница 21:15
16 января
FK Jaunolaine - ASK Kadaga 8:2
Протокол
вторник 20:00
20 января
ASK Kadaga - PB Line 1:0
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.RTU FC*7:10
3:3
-:10
5:3
4:2
1:1
4:3
7:0
4:2
10:-
2067%45:34
2.LSPA3:3
10:7
1:2
4:0
2:5
4:3
7:2
5:4
2:1
3:4
1963%41:31
3.AVANTEX3:5
10:-
0:4
2:1
4:2
2:6
2:3
6:1
4:0
2:3
1550%35:25
4.ASK Kadaga1:1
2:4
3:4
5:2
6:2
2:4
5:2
3:5
3:1
3:3
1447%33:28
5.Baltic International Bank0:7
3:4
4:5
2:7
1:6
3:2
5:3
2:5
7:2
7:3
1240%34:44
6.Baldone-:10
2:4
4:3
1:2
3:2
0:4
3:3
1:3
3:7
2:7
723%19:45
Дата Соперники Результат
пятница 22:10
6 февраля
AVANTEX - ASK Kadaga 4:2
Протокол
воскресенье 19:00
15 февраля
LSPA - ASK Kadaga 2:5
Протокол
вторник 20:00
17 февраля
ASK Kadaga - Baldone 3:1 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 21:20
4 марта
Baldone - ASK Kadaga 3:3
Протокол
вторник 20:00
10 марта
ASK Kadaga - LSPA 3:4
Протокол
вторник 20:00
17 марта
ASK Kadaga - AVANTEX 6:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin