Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Jaunais Dinamietis
Annas Sakses iela 19a, sporta centrs Mežaparks
 
 
 
 

Laipni lūgti sporta un atpūtas bāzē JAUNAIS DINAMIETIS! Īpašie piedāvājumi: * ģimenēm ar bērniem; * bērnu vasaras nometņu rīkotājiem; * ekskursiju organizatoriem; * sporta spēļu rīkotājiem; Tālr:+37126409809; +37126585735 www.atputapieraznas.lv
#Игроки    ПозицияВозраст
Maksims Vasiļjevs
Maksims Vasiļjevs
Нападающий27
Arturs Rucko
Arturs Rucko
Нападающий26
Džordžs Viļčinskis
Džordžs Viļčinskis
3Защитник28
1Justinas Ievitis
Justinas Ievitis
21Вратарь32
2Artjoms Roličs
Artjoms Roličs
271Защитник30
3Roberts Grapels
Roberts Grapels
1011Защитник29
5Aleksandrs Jurkovs
Aleksandrs Jurkovs
221Универсал32
6Aleksandrs Kļimovs
Aleksandrs Kļimovs
1Универсал-
7Viktors Semjonovs
Viktors Semjonovs
103Универсал28
8Aleksandrs Špels
Aleksandrs Špels
241Нападающий30
9Aleksandrs Puškins
Aleksandrs Puškins
32Универсал38
10Aleksandrs Petrovs
Aleksandrs Petrovs
52Универсал29
11Andrejs Kolosovs
Andrejs Kolosovs
11Универсал30
13Vitālijs Skrockis
Vitālijs Skrockis
1Универсал28
13Eduards Šeremets
Eduards Šeremets
2Универсал32
14Romans Aleksejevs
Romans Aleksejevs
2Универсал28
16Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
Вратарь31
18Artjoms Katojevs
Artjoms Katojevs
32Универсал35
19Alberts Švans
Alberts Švans
Универсал50

Всего забитых голов: 87   |   Средний возраст команды: 31.3


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Дата Соперники Результат
вторник 21:40
21 октября
Cerber - 02 - Jaunais Dinamietis 2:2
Протокол
четверг 19:00
23 октября
Baltic International Bank - Jaunais Dinamietis 1:3
Протокол
воскресенье 18:10
26 октября
Jaunais Dinamietis - ASK Kadaga 5:4
Протокол
вторник 21:15
28 октября
FK Jaunolaine - Jaunais Dinamietis 5:2
Протокол
пятница 21:20
31 октября
RSU - Jaunais Dinamietis 4:1 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 18:15
2 ноября
PB Line - Jaunais Dinamietis 6:0
Протокол
среда 20:15
5 ноября
RTU FC* - Jaunais Dinamietis 6:2
Протокол
воскресенье 18:10
9 ноября
Jaunais Dinamietis - Marshal FC 1:1
Протокол
воскресенье 18:10
16 ноября
Jaunais Dinamietis - RTU FC* 0:0
Протокол
воскресенье 18:10
23 ноября
Jaunais Dinamietis - Baltic International Bank 2:3
Протокол
воскресенье 18:10
30 ноября
Jaunais Dinamietis - RSU 4:6
Протокол
воскресенье 18:10
14 декабря
Jaunais Dinamietis - JakoSport&Graanul Pellets 1:4
Протокол
воскресенье 19:15
21 декабря
Marshal FC - Jaunais Dinamietis 12:2
Протокол
воскресенье 18:10
4 января
Jaunais Dinamietis - Ropaži 1:8
Протокол
понедельник 20:45
5 января
JakoSport&Graanul Pellets - Jaunais Dinamietis 4:4
Протокол
воскресенье 18:10
11 января
Jaunais Dinamietis - Cerber - 02 2:4
Протокол
вторник 20:00
13 января
ASK Kadaga - Jaunais Dinamietis 11:6
Протокол
пятница 20:40
16 января
Ropaži - Jaunais Dinamietis 4:6
Протокол
воскресенье 18:10
18 января
Jaunais Dinamietis - PB Line 5:2
Протокол
воскресенье 18:10
25 января
Jaunais Dinamietis - FK Jaunolaine 5:2
Протокол
2. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Дата Соперники Результат
воскресенье 18:10
8 февраля
Jaunais Dinamietis - ILGA 9:1
Протокол
понедельник 20:10
9 февраля
RegVardy - Jaunais Dinamietis 7:4
Протокол
воскресенье 18:10
15 февраля
Jaunais Dinamietis - Rīgas Pašvaldības Policija 1:3
Протокол
четверг 21:10
19 февраля
Banku augstskola - Jaunais Dinamietis 6:4 (Фото) / Видео)
Протокол
суббота 18:00
21 февраля
ILGA - Jaunais Dinamietis 4:11
Протокол
воскресенье 18:10
1 марта
Jaunais Dinamietis - RegVardy 3:4
Протокол
воскресенье 18:10
8 марта
Jaunais Dinamietis - Banku augstskola 3:7
Протокол
пятница 19:50
13 марта
Rīgas Pašvaldības Policija - Jaunais Dinamietis 8:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin