Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
TENTE
Skolas 6, Baloži, Baložu vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Vjačeslavs Cunskis
Vjačeslavs Cunskis
14Вратарь31
3Mārtiņš Sīpols
Mārtiņš Sīpols
83Защитник32
5Artjoms Kapļuks
Artjoms Kapļuks
4Универсал30
7Aleksandrs Škoļņikovs
Aleksandrs Škoļņikovs
3151Нападающий30
8Arturs Vaska
Arturs Vaska
21Нападающий36
9Artjoms Ivanovs
Artjoms Ivanovs
1245Нападающий30
10Maksims Kudrjašovs
Maksims Kudrjašovs
1791Защитник31
11Valērijs Jašiņins
Valērijs Jašiņins
Вратарь37
12Deniss Putilovs
Deniss Putilovs
1271Защитник33
17Ramins Barakzajs
Ramins Barakzajs
12Защитник30
21Ivars Kivliņš
Ivars Kivliņš
Защитник39
23Kaspars Ķirpītis
Kaspars Ķirpītis
Нападающий40
33Anrijs Hodžajevs
Anrijs Hodžajevs
3Защитник38
77Jevgēnijs Jeroha
Jevgēnijs Jeroha
1771Нападающий32

Всего забитых голов: 119   |   Средний возраст команды: 33.5


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Дата Соперники Результат
понедельник 21:45
20 октября
Arigo M* - TENTE 1:1 (Видео)
Протокол
вторник 21:15
21 октября
TENTE - SK Inter/Macron P* 4:4
Протокол
вторник 21:15
28 октября
TENTE - Rīgas Pašvaldības Policija 7:2
Протокол
четверг 21:15
30 октября
LSPA - TENTE 3:5 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 21:15
4 ноября
TENTE - LSPA 5:1
Протокол
вторник 21:15
11 ноября
TENTE - Banku augstskola 7:1
Протокол
понедельник 20:10
24 ноября
RegVardy - TENTE 2:6
Протокол
среда 21:20
26 ноября
Baldone - TENTE 3:4
Протокол
воскресенье 21:00
30 ноября
SK Inter/Macron P* - TENTE 1:3
Протокол
вторник 21:15
9 декабря
TENTE - Baldone 8:3
Протокол
вторник 21:15
16 декабря
TENTE - AVANTEX 5:1
Протокол
четверг 21:10
18 декабря
Banku augstskola - TENTE 3:13
Протокол
вторник 20:15
23 декабря
TENTE - Industrial Steel Group 1:0
Протокол
вторник 21:15
6 января
TENTE - ILGA 5:2
Протокол
вторник 21:15
13 января
TENTE - RegVardy 4:4
Протокол
пятница 22:10
16 января
AVANTEX - TENTE 3:1
Протокол
понедельник 20:00
19 января
ILGA - TENTE 4:4
Протокол
вторник 19:15
20 января
Industrial Steel Group - TENTE 6:1
Протокол
вторник 21:15
27 января
TENTE - Arigo M* 3:5 (Видео)
Протокол
вторник 21:15
3 февраля
Rīgas Pašvaldības Policija - TENTE 3:7
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Дата Соперники Результат
воскресенье 18:15
8 февраля
PB Line - TENTE 5:3
Протокол
пятница 21:15
20 февраля
FK Jaunolaine - TENTE 5:2
Протокол
понедельник 20:45
23 февраля
JakoSport&Graanul Pellets - TENTE 1:2 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 21:20
27 февраля
RSU - TENTE 1:1
Протокол
вторник 21:15
3 марта
TENTE - RSU 3:6
Протокол
вторник 21:15
10 марта
TENTE - JakoSport&Graanul Pellets 4:1
Протокол
вторник 21:15
17 марта
TENTE - FK Jaunolaine 8:2
Протокол
вторник 21:15
24 марта
TENTE - PB Line 4:3 (Фото) / Видео)
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin