Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Baltic International Bank
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Artūrs Maksimjuks
Artūrs Maksimjuks
Вратарь34
2Vitalijs Petrovs
Vitalijs Petrovs
21Защитник49
4Raivis Znotiņš
Raivis Znotiņš
Защитник39
5Jurijs Filipovskis
Jurijs Filipovskis
11Универсал47
8Igors Derbakovs
Igors Derbakovs
14Универсал45
9Igors Nikolajevs
Igors Nikolajevs
1Защитник51
11Dmitrijs Pincuks
Dmitrijs Pincuks
271Универсал33
14Konstantins Terentjevs
Konstantins Terentjevs
2Защитник45
15Aleksandrs Jerikalovs
Aleksandrs Jerikalovs
63Защитник46
16Marks Andrejevs
Marks Andrejevs
51Универсал43
17Sergejs Blizņuks
Sergejs Blizņuks
31Вратарь39
18Dmitrijs Timofejevs
Dmitrijs Timofejevs
103Универсал36
20Mihails Nosiks
Mihails Nosiks
8Универсал36
77Aleksandrs Iļjins
Aleksandrs Iļjins
Вратарь46

Всего забитых голов: 74   |   Средний возраст команды: 42.1


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Дата Соперники Результат
четверг 19:00
23 октября
Baltic International Bank - Jaunais Dinamietis 1:3
Протокол
воскресенье 19:15
26 октября
Marshal FC - Baltic International Bank 2:1
Протокол
вторник 21:15
4 ноября
FK Jaunolaine - Baltic International Bank 6:3
Протокол
четверг 19:00
6 ноября
Baltic International Bank - ASK Kadaga 5:3
Протокол
пятница 20:40
7 ноября
Ropaži - Baltic International Bank 2:4
Протокол
среда 20:15
12 ноября
RTU FC* - Baltic International Bank 4:3
Протокол
понедельник 20:45
17 ноября
JakoSport&Graanul Pellets - Baltic International Bank 1:1
Протокол
четверг 19:00
20 ноября
Baltic International Bank - Marshal FC 5:0
Протокол
воскресенье 18:10
23 ноября
Jaunais Dinamietis - Baltic International Bank 2:3
Протокол
вторник 20:00
25 ноября
ASK Kadaga - Baltic International Bank 5:2
Протокол
четверг 19:00
27 ноября
Baltic International Bank - Ropaži 5:2 (Видео)
Протокол
вторник 21:40
9 декабря
Cerber - 02 - Baltic International Bank 1:3
Протокол
четверг 19:00
11 декабря
Baltic International Bank - FK Jaunolaine 3:5
Протокол
четверг 19:00
18 декабря
Baltic International Bank - RTU FC* 0:7 (Фото)
Протокол
пятница 21:20
19 декабря
RSU - Baltic International Bank 2:1
Протокол
воскресенье 18:15
21 декабря
PB Line - Baltic International Bank 7:0
Протокол
четверг 19:00
8 января
Baltic International Bank - PB Line 3:5
Протокол
четверг 19:00
15 января
Baltic International Bank - Cerber - 02 2:2
Протокол
четверг 19:00
22 января
Baltic International Bank - RSU 3:3
Протокол
понедельник 20:45
26 января
Baltic International Bank - JakoSport&Graanul Pellets 4:7
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.RTU FC*7:10
3:3
-:10
5:3
4:2
1:1
4:3
7:0
4:2
10:-
2067%45:34
2.LSPA3:3
10:7
1:2
4:0
2:5
4:3
7:2
5:4
2:1
3:4
1963%41:31
3.AVANTEX3:5
10:-
0:4
2:1
4:2
2:6
2:3
6:1
4:0
2:3
1550%35:25
4.ASK Kadaga1:1
2:4
3:4
5:2
6:2
2:4
5:2
3:5
3:1
3:3
1447%33:28
5.Baltic International Bank0:7
3:4
4:5
2:7
1:6
3:2
5:3
2:5
7:2
7:3
1240%34:44
6.Baldone-:10
2:4
4:3
1:2
3:2
0:4
3:3
1:3
3:7
2:7
723%19:45
Дата Соперники Результат
пятница 22:10
20 февраля
AVANTEX - Baltic International Bank 2:3
Протокол
среда 21:20
25 февраля
Baldone - Baltic International Bank 3:7
Протокол
четверг 19:00
26 февраля
Baltic International Bank - Baldone 7:2
Протокол
четверг 19:00
12 марта
Baltic International Bank - AVANTEX 1:6 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 19:00
19 марта
Baltic International Bank - LSPA 4:5
Протокол
воскресенье 19:00
22 марта
LSPA - Baltic International Bank 7:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin