Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
FK Brīvais Vilnis
Āgenskalna iela 21a, Rīgas valsts vācu ģimnāzija
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Sandris Krūmiņš
Sandris Krūmiņš
Вратарь29
2Artūrs Paeglis
Artūrs Paeglis
2Универсал36
7Juris Strauts
Juris Strauts
6Универсал32
8Edgars Kuks
Edgars Kuks
71Универсал31
9Elvijs Volkovs
Elvijs Volkovs
112Универсал32
11Kristaps Zariņš
Kristaps Zariņš
1Универсал32
13Klāvs Paurs
Klāvs Paurs
2Универсал34
14Lauris Spiģeris
Lauris Spiģeris
24Универсал29
16Armands Taurītis
Armands Taurītis
31Универсал31
17Māris Gobiņš
Māris Gobiņš
7Универсал38
19Rinalds Birzgalis
Rinalds Birzgalis
71Универсал32
21Reinis Rozenšteins
Reinis Rozenšteins
7Универсал34
22Kaspars Rasims
Kaspars Rasims
Вратарь36
27Normunds Taurītis
Normunds Taurītis
83Универсал39
37Ģirts Aleksāns
Ģirts Aleksāns
1Универсал37

Всего забитых голов: 86   |   Средний возраст команды: 33.5


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Дата Соперники Результат
понедельник 22:00
20 октября
FK Brīvais Vilnis - Darba Rezerves 3:2
Протокол
суббота 16:00
25 октября
Evolution Gaming - FK Brīvais Vilnis 4:6
Протокол
понедельник 22:00
27 октября
FK Brīvais Vilnis - FK Laikmets 3:4
Протокол
понедельник 22:00
3 ноября
FK Brīvais Vilnis - EUROLOGI 2:2
Протокол
вторник 20:15
4 ноября
Industrial Steel Group 2* - FK Brīvais Vilnis 5:4 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 22:00
10 ноября
FK Brīvais Vilnis - G4S Husky 9:4
Протокол
среда 21:40
19 ноября
EUROLOGI - FK Brīvais Vilnis 8:1
Протокол
понедельник 22:00
24 ноября
FK Brīvais Vilnis - JOMA TEAM 1:5
Протокол
понедельник 22:00
1 декабря
FK Brīvais Vilnis - Evolution Gaming 3:4
Протокол
понедельник 22:00
8 декабря
FK Brīvais Vilnis - Gludi LM 3:3
Протокол
среда 20:30
10 декабря
FK Taipans / Saulkrasti - FK Brīvais Vilnis 1:5
Протокол
четверг 20:15
11 декабря
Gludi LM - FK Brīvais Vilnis 7:4
Протокол
понедельник 22:00
15 декабря
FK Brīvais Vilnis - FK Taipans / Saulkrasti 2:2
Протокол
четверг 20:30
18 декабря
Akela Kļūdījās - FK Brīvais Vilnis 9:3
Протокол
понедельник 22:00
22 декабря
FK Brīvais Vilnis - Industrial Steel Group 2* 1:5
Протокол
понедельник 20:00
5 января
Darba Rezerves - FK Brīvais Vilnis 2:4
Протокол
вторник 21:00
6 января
FK Laikmets - FK Brīvais Vilnis 9:4
Протокол
понедельник 21:15
12 января
JOMA TEAM - FK Brīvais Vilnis 5:0
Протокол
вторник 20:10
13 января
G4S Husky - FK Brīvais Vilnis 4:1
Протокол
понедельник 22:00
19 января
FK Brīvais Vilnis - Akela Kļūdījās 4:12
Протокол
3. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.JOMA TEAM4:0
2:6
5:0
5:1
4:2
3:8
10:2
4:5
2:0
2:4
9:1
4:3
4:0
11:5
3071%69:37
2.ASK Kadaga-2*6:2
0:4
6:4
6:0
3:4
2:5
2:0
4:4
4:1
4:3
2:8
2:4
7:1
6:2
2560%54:42
3.FK Brīvais Vilnis 1:5
0:5
0:6
4:6
2:2
5:1
3:8
7:4
3:2
4:2
10:-
10:-
-:10
9:2
2252%58:53
4.FK Taipans / Saulkrasti8:3
2:4
5:2
4:3
1:5
2:2
1:5
5:5
5:2
4:2
2:3
5:1
1:1
5:5
2252%50:43
5.AFK Haube.lv / Antidopings 5:4
2:10
4:4
0:2
4:7
8:3
5:5
5:1
3:5
3:8
7:4
4:5
6:3
3:2
2048%59:63
6.Darba Rezerves4:2
0:2
3:4
1:4
2:4
2:3
2:4
2:5
8:3
5:3
14:3
1:1
6:2
5:0
1945%55:40
7.SEB United3:4
1:9
4:2
8:2
-:10
-:10
1:5
3:2
5:4
4:7
1:1
3:14
7:1
4:4
1740%44:75
8.Grifs AG5:11
0:4
2:6
1:7
2:9
10:-
5:5
1:1
2:3
3:6
0:5
2:6
4:4
1:7
614%38:74
Дата Соперники Результат
понедельник 20:10
9 февраля
Grifs AG - FK Brīvais Vilnis 2:9
Протокол
понедельник 22:00
16 февраля
FK Brīvais Vilnis - SEB United 10:-
вторник 21:10
17 февраля
ASK Kadaga-2* - FK Brīvais Vilnis 6:4 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 20:40
23 февраля
AFK Haube.lv / Antidopings - FK Brīvais Vilnis 4:7
Протокол
понедельник 22:00
2 марта
FK Brīvais Vilnis - ASK Kadaga-2* 0:6
Протокол
среда 19:30
11 марта
SEB United - FK Brīvais Vilnis -:10
понедельник 22:00
16 марта
FK Brīvais Vilnis - Grifs AG -:10
понедельник 20:40
23 марта
FK Brīvais Vilnis - AFK Haube.lv / Antidopings 3:8
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin