Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Baldone
Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Mārtiņš Skrodis
Mārtiņš Skrodis
Вратарь38
1Dagnis Sausais
Dagnis Sausais
1Вратарь26
2Edgars Prauliņš
Edgars Prauliņš
7Защитник30
3Mārtiņš Veģeris
Mārtiņš Veģeris
132Защитник29
4Aigars Biša
Aigars Biša
1Нападающий39
5Igors Jefimovs
Igors Jefimovs
22Защитник41
7Lauris Balodis
Lauris Balodis
3Универсал45
8Jānis Elmeris
Jānis Elmeris
10Нападающий35
9Edmunds Sniķeris
Edmunds Sniķeris
Нападающий36
10Kristaps Rakštelis
Kristaps Rakštelis
7Нападающий31
11Edgars Jansons
Edgars Jansons
Нападающий29
12Jānis Augstkalns
Jānis Augstkalns
31Нападающий29
13Dāvis Gaigals
Dāvis Gaigals
1042Универсал32
14Elvis Teremko
Elvis Teremko
8Нападающий26
15Olegs Trofimovs
Olegs Trofimovs
1Универсал32
21Jevgenijs Kravčenko
Jevgenijs Kravčenko
34Защитник41
23Jānis Priede
Jānis Priede
94Нападающий30
25Igors Rjabkovs
Igors Rjabkovs
Вратарь44
27Vitālijs Daļeckis
Vitālijs Daļeckis
Нападающий39

Всего забитых голов: 77   |   Средний возраст команды: 34.3


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Дата Соперники Результат
среда 21:20
22 октября
Baldone - Rīgas Pašvaldības Policija 5:3
Протокол
четверг 21:10
23 октября
Banku augstskola - Baldone 1:3
Протокол
среда 21:20
29 октября
Baldone - ILGA 5:1
Протокол
пятница 19:50
31 октября
Rīgas Pašvaldības Policija - Baldone 1:4 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 20:10
3 ноября
RegVardy - Baldone 2:5
Протокол
среда 21:20
5 ноября
Baldone - Industrial Steel Group 4:6
Протокол
вторник 19:15
11 ноября
Industrial Steel Group - Baldone 3:0
Протокол
среда 21:20
12 ноября
Baldone - LSPA 4:3
Протокол
среда 21:20
19 ноября
Baldone - SK Inter/Macron P* 2:3
Протокол
среда 21:20
26 ноября
Baldone - TENTE 3:4
Протокол
понедельник 21:45
1 декабря
Arigo M* - Baldone 2:2 (Видео)
Протокол
среда 21:20
3 декабря
Baldone - RegVardy 1:6
Протокол
суббота 18:00
6 декабря
ILGA - Baldone 2:5
Протокол
вторник 21:15
9 декабря
TENTE - Baldone 8:3
Протокол
среда 21:20
10 декабря
Baldone - Banku augstskola 6:4
Протокол
пятница 20:15
19 декабря
LSPA - Baldone 2:1
Протокол
среда 21:20
7 января
Baldone - AVANTEX 3:2
Протокол
пятница 22:10
9 января
AVANTEX - Baldone 4:0
Протокол
воскресенье 21:00
11 января
SK Inter/Macron P* - Baldone 5:3
Протокол
среда 21:20
14 января
Baldone - Arigo M* 8:6 (Видео)
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.RTU FC*7:10
3:3
-:10
5:3
4:2
1:1
4:3
7:0
4:2
10:-
2067%45:34
2.LSPA3:3
10:7
1:2
4:0
2:5
4:3
7:2
5:4
2:1
3:4
1963%41:31
3.AVANTEX3:5
10:-
0:4
2:1
4:2
2:6
2:3
6:1
4:0
2:3
1550%35:25
4.ASK Kadaga1:1
2:4
3:4
5:2
6:2
2:4
5:2
3:5
3:1
3:3
1447%33:28
5.Baltic International Bank0:7
3:4
4:5
2:7
1:6
3:2
5:3
2:5
7:2
7:3
1240%34:44
6.Baldone-:10
2:4
4:3
1:2
3:2
0:4
3:3
1:3
3:7
2:7
723%19:45
Дата Соперники Результат
среда 20:15
11 февраля
RTU FC* - Baldone 4:2
Протокол
вторник 20:00
17 февраля
ASK Kadaga - Baldone 3:1 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 21:30
18 февраля
Baldone - RTU FC* -:10
среда 21:20
25 февраля
Baldone - Baltic International Bank 3:7
Протокол
четверг 19:00
26 февраля
Baltic International Bank - Baldone 7:2
Протокол
среда 21:20
4 марта
Baldone - ASK Kadaga 3:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin