Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
SEB United
Sesku 72, 93. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Jurijs Bedratijs
Jurijs Bedratijs
1Вратарь37
2Agris Žīgurs
Agris Žīgurs
Универсал56
3Kristaps Žīgurs
Kristaps Žīgurs
162Универсал31
4Valerijs Starostins
Valerijs Starostins
Универсал33
5Sergejs Sokirčuks
Sergejs Sokirčuks
4Универсал35
7Jevgenijs Bebnevs
Jevgenijs Bebnevs
2Универсал29
8Staņislavs Rabinovičs
Staņislavs Rabinovičs
1Универсал37
8Rihards Bogdanovs
Rihards Bogdanovs
31Универсал35
10Aleksejs Fjodorovs
Aleksejs Fjodorovs
191Универсал37
11Andrejs Ņikitins
Andrejs Ņikitins
111Универсал34
12Vitālijs Vlasovs
Vitālijs Vlasovs
4Универсал38
13Vadims Maškancevs
Vadims Maškancevs
Универсал37
14Jevģēnijs Maksimenko
Jevģēnijs Maksimenko
101Универсал36
15Jānis Ozoliņš
Jānis Ozoliņš
9Универсал33
21Jānis Briedis
Jānis Briedis
Универсал34
23Romāns Tkačuks
Romāns Tkačuks
4Универсал37
24Sergejs Kaļužnijs
Sergejs Kaļužnijs
1Универсал34
72Ngari Christian Eric Boubi
Ngari Christian Eric Boubi
Универсал35
77Glebs Agejevs
Glebs Agejevs
Универсал32
78Andrejs Golovanovs
Andrejs Golovanovs
1Универсал35

Всего забитых голов: 83   |   Средний возраст команды: 35.8


3. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Дата Соперники Результат
четверг 21:15
23 октября
Raita 2 - SEB United 8:4
Протокол
понедельник 20:15
27 октября
AFK Haube.lv / Antidopings - SEB United 7:4
Протокол
среда 19:30
29 октября
SEB United - USB 4:5
Протокол
среда 19:30
5 ноября
SEB United - Raita 2 3:5
Протокол
пятница 20:45
7 ноября
USB - SEB United 5:1 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 19:30
12 ноября
SEB United - Baltic Express LV 1:3
Протокол
четверг 20:45
13 ноября
Ķekavas novads - SEB United 7:2
Протокол
среда 19:30
19 ноября
SEB United - AFK Haube.lv / Antidopings 5:4 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 20:10
24 ноября
Grifs AG - SEB United 4:4
Протокол
среда 19:30
26 ноября
SEB United - Grifs AG 7:1
Протокол
вторник 21:10
2 декабря
ASK Kadaga-2* - SEB United 2:8
Протокол
вторник 21:30
9 декабря
Baltic Express LV - SEB United 5:1
Протокол
среда 19:30
17 декабря
SEB United - ASK Kadaga-2* 4:2
Протокол
пятница 19:30
19 декабря
SEB United - MLFC Victoria / Lerona 8:3
Протокол
вторник 20:30
23 декабря
Ātrais.LV - SEB United 3:6
Протокол
вторник 20:40
6 января
MLFC Victoria / Lerona - SEB United 3:5
Протокол
среда 19:30
14 января
SEB United - Ātrais.LV 2:6
Протокол
пятница 19:30
16 января
SEB United - Medical Group DENS 0:5
Протокол
среда 21:45
21 января
Medical Group DENS - SEB United 6:2
Протокол
пятница 19:30
23 января
SEB United - Ķekavas novads 3:9
Протокол
3. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.JOMA TEAM4:0
2:6
5:0
5:1
4:2
3:8
10:2
4:5
2:0
2:4
9:1
4:3
4:0
11:5
3071%69:37
2.ASK Kadaga-2*6:2
0:4
6:4
6:0
3:4
2:5
2:0
4:4
4:1
4:3
2:8
2:4
7:1
6:2
2560%54:42
3.FK Brīvais Vilnis 1:5
0:5
0:6
4:6
2:2
5:1
3:8
7:4
3:2
4:2
10:-
10:-
-:10
9:2
2252%58:53
4.FK Taipans / Saulkrasti8:3
2:4
5:2
4:3
1:5
2:2
1:5
5:5
5:2
4:2
2:3
5:1
1:1
5:5
2252%50:43
5.AFK Haube.lv / Antidopings 5:4
2:10
4:4
0:2
4:7
8:3
5:5
5:1
3:5
3:8
7:4
4:5
6:3
3:2
2048%59:63
6.Darba Rezerves4:2
0:2
3:4
1:4
2:4
2:3
2:4
2:5
8:3
5:3
14:3
1:1
6:2
5:0
1945%55:40
7.SEB United3:4
1:9
4:2
8:2
-:10
-:10
1:5
3:2
5:4
4:7
1:1
3:14
7:1
4:4
1740%44:75
8.Grifs AG5:11
0:4
2:6
1:7
2:9
10:-
5:5
1:1
2:3
3:6
0:5
2:6
4:4
1:7
614%38:74
Дата Соперники Результат
понедельник 21:15
9 февраля
JOMA TEAM - SEB United 9:1 (Фото)
Протокол
среда 19:30
11 февраля
SEB United - Darba Rezerves 1:1
Протокол
понедельник 22:00
16 февраля
FK Brīvais Vilnis - SEB United 10:-
среда 19:30
18 февраля
SEB United - JOMA TEAM 3:4
Протокол
среда 19:30
25 февраля
SEB United - FK Taipans / Saulkrasti 1:5 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 20:30
4 марта
FK Taipans / Saulkrasti - SEB United 2:3
Протокол
среда 19:30
11 марта
SEB United - FK Brīvais Vilnis -:10
понедельник 20:00
16 марта
Darba Rezerves - SEB United 14:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin