Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Alternatīvajā līgā jauna līdere – “Rīgas Pašvaldības Policija”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.12.2016
Aizvadīta trešā kārta Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā jaunizveidotajā SynotTip Alternatīvajā līgā, pēc kuras sacensību kopvērtējumā rodama jauna līdere – “Rīgas Pašvaldības Policija”. Līdz ar to iepriekšējā pirmās vietas īpašniece “GiftPrint.LV/EUROLOGI” atkritusi uz čempionāta tabulas otro ailīti.

Līgas trešajā kārtā “policisti” samēroja spēkus ar “BLLG” vienību, svinot panākumu ar rezultātu 4:1 un ar septiņiem kopumā iekrātiem punktiem, pateicoties tuvāko konkurentu neveiksmēm, izvirzījās turnīra vienvadībā. Uzvarētāju sastāvā šajā mačā pa vieniem vārtiem guva Sandis Gedominskis, Krišs Knodze, Renārs Kazus un Kristaps Smiltēns, kamēr “BLLG” rindās precīzs raidījums Igora Krasova rēķinā.

Citā mačā pēc divu pārliecinošu uzvaru sērijas pirmo neveiksmi čempionātā piedzīvoja jau minētā “GiftPrint.LV/EUROLOGI”, kas spraigā duelī ar minimālu 1:2 rezultātu atzina FK “Partizāns” pārākumu. Kaut arī “partizāni” pirmo puslaiku noslēdza iedzinēju lomā (12. minūtē rezultātu atklāja Deniss Kravcovs), uzreiz pēc pārtraukuma Mārča Rika un Raimonda Ivenkova realizētie vārtu guvumi ļāva vadību jau iegūt FK “Partizāns”, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Līdzīga bilance kā “GiftPrint.LV/EUROLOGI” – seši punkti trijās spēlēs – patlaban ir arī “Ropaži” vienībai, kas spēlē pret FK “Labas preces” jau pirmo 20 minūšu laikā ieguva komfortablu 3:0 pārsvaru, bet visā mačā triumfēja ar rezultātu 3:1.

Par trešās kārtas pārliecinošāko uzvaru parūpējās “Ziemeļblāzma”, neatstājot ne mazākās cerības Alternatīvās līgas pastarītei “Satis Grupa” – 9:0. “Hat-trick” uzvarētāju sastāvā realizēja Marks Strižaks, bet pa diviem vārtu guvumiem attiecīgi Sanda Blumbaha un Leona Stūra rēķinā. “Ziemeļblāzma” telpu futbolistiem šī bija pirmā uzvara čempionāta ietvaros, kamēr “Satis Grupa” ir vienīgā no 12 turnīra dalībniecēm, kas punktus izcīnīt pagaidām nav spējusi.

Nevienā no divām vēl nepieminētajām kārtas spēlēm uzvarētāju noskaidrot neizdevās. Vladislava Veselova noslēdzošajā minūtē gūtie vārti ļāva “Arigo” izglābties no zaudējuma mačā pret “Futsal Addicts” (3:3), savukārt “K21 Mēbeles” un “Havas Europe/Maskachka 2” savstarpējais duelis noslēdzās ar mazrezultatīvu neizšķirtu 1:1.

Līgas rezultatīvākais spēlētājs pēc trijām kārtām ir Vladislavs Veselovs (“Arigo”), kura rēķinā pieci vārtu guvumi, savukārt četras reizes sāncenšu vārtsargus sarūgtinājuši uzreiz pieci dažādi futbolisti – Mihails Jankovskis, Deniss Sučkovs (abi “GiftPrint.LV/EUROLOGI”), Viktors Krasovs (“BLLG”), Renārs Kazus (“Rīgas Pašvaldības Policija”) un Aleksejs Mozolis (“Ropaži”).

Alternatīvās līgas ceturtās kārtas spēles tiks aizvadītas 9. un 16. decembrī.

Kā iepriekš vēstīts, Alternatīvā līga izveidota ar mērķi dot iespēju telpu futbolā sevi apliecināt jaunām komandām, kā arī futbola kolektīviem, kuriem vēl pietrūkst nopietna līmeņa turnīru prakses.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Anatolijs Maksimenko
Anatolijs Maksimenko

(JakoSport&Graanul Pellets)
28
Sergejs Pučko
Sergejs Pučko

(FREE)
37
Konstantins Kondratenkovs
Konstantins Kondratenkovs

(HAVI Logistics)
39
Rolands Bērziņš
Rolands Bērziņš

(Medical Group DENS*)
41
Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis

(RAITA)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin