Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Elites līgā noslēdzies pirmais aplis, situācija arvien saspringta
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 6.12.2016
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” Elites līgā aizvadītajā nedēļas nogalē, komandām Rīgas 15. vidusskolā aizvadot turnīra septīto kārtu, noslēdzās pirmā apļa turnīrs. Situācija turnīra tabulā arvien ir saspringta, par ko liecina fakts, ka trīs šobrīd vadošās komandas – FK “RABA 2”, “UNICEF” un “Garāža” - ieguvušas vienādu punktu skaitu, bet visas astoņas dalībnieces izkārtojušās vien piecu punktu intervālā.

Kārtas centrālajā mačā starp FK “RABA 2” un “JakoSport&Graanul Pellets” nevienai no sāncensēm trīs punktus iegūt neizdevās, cīņai noslēdzoties neizšķirti 3:3. Spēles rezultāts netika atklāts līdz pat 28.minūtei, kad “JakoSport&Graanul Pellets” guva samērā kuriozus vārtus – sāncenšu pozicionāla uzbrukuma veidošanai pieslēdzās vārtsargs Rinats Sabirovs, kurš izdarīja sitienu pa vārtiem, bet viņa kolēģa pretējā nometnē – Romāna Levčenkova – atsistā bumba pāri visam laukumam ielidoja tukšos “RABA 2” vārtos.

Cīņas turpinājumā Andreja Ziļa teicamais tālsitiens un Mārtiņa Auziņa vārtu guvums no samērā asa leņķa ļāva vadību jau iegūt FK “RABA 2”, uz ko pretinieki drīz vien atbildēja ar Maksima Selivončika un Anatolija Maksimenko trāpīgajiem raidījumiem. Pašā spēles izskaņā Virslīgas čempionāta komandas fārmklubs gāja uz “pilnu banku”, un noslēdzošajā minūtē jau minētajam M.Auziņam izdevās panākt izlīdzinājumu mirkli pēc tam, kad “JakoSport&Graanul Pellets” futbolists bumbu raidīja secen jau tukšiem “RABA 2” vārtiem.

Kā minēts, “RABA 2” ar 12 punktiem šobrīd ir viena no trijām turnīra līderēm, bet “JakoSport&Graanul Pellets”, kas turnīru sāka ar trim uzvarām, bet pēdējos četros mačos iekrājusi tikai divus punktus, iepaliek viena punkta atstatumā.

Citā svētdienas mačā pēc divu zaudējumu sērijas panākumu izcīnīja “Garāža”, kas ar rezultātu 3:0 pārspēja “FREE” vienību. Uzvarētāju rindās pa vieniem vārtiem guva Māris Bērziņš, Kristaps Vabolis un Edgars Prauliņš. Ņemot vērā, ka abas pārējās līderes – FK “RABA 2” un “UNICEF” – Elites līgā startē ārpus konkurences, “Garāža” telpu futbolisti vismaz nomināli šobrīd ir sacensību kopvērtējuma līderi.

Trīs Dmitrija Zolotarjova vārtu guvumi ļāva “UNICEF” vienībai ar 6:2 pārsvaru uzveikt FC “INTER STAR”. Mača pirmo puslaiku “UNICEF” noslēdza ar minimālu 2:1 pārsvaru, bet nākamo 20 minūšu laikā pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas. Bez jau minētā D.Zolotarjova divus vārtus “UNICEF” labā guva Aleksandrs Zeņkovs, vienus Andrejs Perepļotkins, kamēr sāncenšu rindās precīzi sita Vladimirs Ivanikins un Artis Kuprišs.

Visbeidzot vēl nepieminētajā pirmā apļa beidzamās kārtas duelī neizšķirti 3:3 savā starpā cīnījās “Olaine” un “DSV Transport”. “Transportnieku” sastāvā “dublis” Eduardam Borisevičam, vieni vārti Mihailam Ivanovam, savukārt “Olaine” rindās mača protokolā “atzīmējās” Vladislavs Medvedins, Ruslans Drabovičs un Andrejs Markovs.

Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā atrodas astoņus vārtus guvušais A.Zeņkovs (“UNICEF”), bet par vienu precīzu sitienu mazāk Igoram Kapustinam (“FREE”).

Elites līgas astotā kārta plānota šo svētdien, 11. decembrī. Tā būs pēdējā šī kalendārā gada ietvaros.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Anatolijs Maksimenko
Anatolijs Maksimenko

(JakoSport&Graanul Pellets)
28
Sergejs Pučko
Sergejs Pučko

(FREE)
37
Konstantins Kondratenkovs
Konstantins Kondratenkovs

(HAVI Logistics)
39
Rolands Bērziņš
Rolands Bērziņš

(Medical Group DENS*)
41
Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis

(RAITA)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin