Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Arvien izteiktāk iezīmējas Izaicinājuma līgas favorītu loks
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.12.2016
Sportiskie notikumi turpina uzņemt apgriezienus SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Izaicinājuma līgā, kur ar katru aizvadīto nedēļu arvien izteiktāk iezīmējas favorītu loks visās trijās apakšgrupās. Kā zināms, spēkošanos par godalgotajām vietām sacensību otrajā stadijā, kas startēs nākamā gada janvāra vidū, turpinās katras grupas trīs spēcīgākās vienības.

Turnīra A apakšgrupā acīmredzama ir “LSPA” komandas dominance, un, lai arī Sporta Akadēmijas atbalstītā vienība aizvadījusi krietni vairāk spēļu par konkurentēm, tās sasniegtie rezultāti runā paši par sevi – 12 uzvaras 14 spēlēs, 37 iekrāti punkti un pārliecinošs līderes statuss. Pēdējās nedēļas gaitā “studenti” aizvadīja vienu maču, tiekoties ar pašreiz otrās pozīcijas īpašnieci “Viesulis/RTU” (21) un gūstot panākumu ar rezultātu 5:4.

Veiksmīgs pēdējais laika posms izvērtās arī “Baltic International Bank” (12) un “Estoty/JOMA TEAM” (17), kuras abas izcīnīja pa divām uzvarām. Bankas atbalstītā komanda guva virsroku mačos ar “AFK Laikmets” (4:2) un FK “Kadaga” (8:2, trīs vārti Viktoram Josifovam), savukārt “Estoty/JOMA TEAM” ar identisku rezultātu 5:1 pārspēja “Lerona” un SK “Kengaroos/Salaspils”.

Kopvērtējuma tabulā šajā grupā trešo vietu patlaban ieņem “Industrial Steel Group” (19), kas cīnījās neizšķirti ar FK “Kadaga” (1:1) un uzveica “Lerona” (7:2, “hattrick” Mihailam Trofimovičam), pozīciju zemāk ierindojas “Estoty/JOMA TEAM” (17), bet vēl desmit punktu robežu pārsniegušas “Industrial Steel Group” un “Baltic International Bank” (abām pa 12 punktiem). Ja “LSPA” iekļūšanu trijniekā apšaubīt vairs nav iespējams, tad par atlikušajām divām vakancēm uz cīņas turpinājumu par medaļām gaidāma spraiga spēkošanās.

Līgas B grupā iezīmējušās divas izteiktas favorītes, kuras ievērojami apsteidz pārējās sāncenses un ir ļoti tuvu vietas nodrošināšanai labāko trijniekā - TFK “Salaspils Mandarin Group” (31) un “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (27). No šīm vienībām aizvadītajā nedēļā gan laukumā devās tikai pēdējā, kas, pateicoties diviem šobrīd līgas rezultatīvākā spēlētāja Edgara Neverovska vārtu guvumiem, ar 3:1 uzveica “Husky”.

Trešajā pozīcijā ar 17 punktiem atrodas “RAITA”, kas arīdzan iepriekšējās nedēļas laikā nespēlēja, bet pa 15 punktiem savākušas “Marshal FC” un “Medical Group DENS”. Abas šīs komandas punktu bagāžu papildināja par trim – “Marshal FC” ar rezultātu 4:1 uzveica grupas pastarīti “Konteyner” (trīs vārti Grigorijam Černekovam), savukārt “Medical Group DENS” pārspēja “Factset” (4:1 un “hattrick” Mārtiņam Šveriņam), kā arī ar identisku 1:4 rezultātu piekāpās “Husky”. No iepriekš minētajām spēlēm ne tajā labākajā nozīmē jāizceļ “Marshal FC” un “Konteyner”, kur tiesnesim cīņas gaitā nācās noraidīt trīs spēlētājus.

Tikmēr Izaicinājuma līgas C apakšgrupā vadību joprojām saglabā FK “TUC” (22). Trīs Igora Krilova un Arta Kundrāta vārtu guvumi sekmēja grupas līderes triumfu pār “Cerber” (11:2), savukārt spēli ar “Evolution Latvia” FK “TUC” uzvarēja ar minimālu pārsvaru 2:1.

Interesanta situācija izveidojusies komandu izkārtojumā no otrās līdz septītajai vietai – sešas vienības kopvērtējumā ierindojušās vien divu punktu intervālā. Patlaban 17 punkti “RegVardy” un “NAPALM” rēķinā, par punktu mazāk “HAVI Logistics”, “USB” un “LJA”, bet 15 punktus sakrājusi “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis”. No šīm komandām visproduktīvāko sniegumu aizvadītajā nedēļā parādīja “USB”, kas svinēja uzvaras mačos ar “HAVI Logistics” (5:1) un “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis” (4:1 un trīs vārti Artim Melbardim).

Tāpat jāatzīmē “NAPALM” un “HAVI Logistics” uzvaras pār “LJA” (3:2 un 5:2), kā arī “RegVardy” triumfs cīņā ar “Cerber” – 2:0.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Anatolijs Maksimenko
Anatolijs Maksimenko

(JakoSport&Graanul Pellets)
28
Sergejs Pučko
Sergejs Pučko

(FREE)
37
Konstantins Kondratenkovs
Konstantins Kondratenkovs

(HAVI Logistics)
39
Rolands Bērziņš
Rolands Bērziņš

(Medical Group DENS*)
41
Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis

(RAITA)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin