Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Arī pēc ceturtās kārtas vadību saglabā “Rīgas Pašvaldības Policija”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 19.12.2016
Arī pēc ceturtās kārtas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā jaunizveidotajā SynotTip Alternatīvajā līgā vadību saglabā “Rīgas Pašvaldības Policija” vienība, kurai punkta atstatumā seko otrās pozīcijas īpašniece “Ropaži”.

Turnīra ceturtās kārtas ietvaros “Rīgas Pašvaldības Policija” izcīnīja savu trešo uzvaru pēc kārtas, pārliecinoši uzveicot FK “Labas preces” – 5:1. Trīs vārtus šajā spēlē guva Jānis Kleperis, kurš tādējādi ar kopumā pieciem rezultatīviem raidījumiem kļuvis par vienu no četriem līgas trāpīgākajiem “snaiperiem” – tikpat reizes sāncenšu vārtsargus sarūgtinājuši arī Vladislavs Veselovs (“Arigo”), Aleksejs Mozolis (“Ropaži”) un Mihails Jankovskis (“GiftPrint.LV/EUROLOGI”).

Bez J.Klepera “kārtības sargu” labā pa vieniem vārtiem guva Dmitrijs Sokolovs un Vladislavs Tučkovs, kamēr sāncenšu rindās vienīgo reizi precīzs bija Māris Zakss.

Tāpat savu trešo panākumu aizvadītajā kārtā svinēja otrās pozīcijas īpašniece “Ropaži”, kas līdz ar mača priekšpēdējā minūtē gūtajiem Artūra Priedīša vārtiem “izrāva” 2:1 uzvaru pār līgas pastarīti “Satis Grupa”. Jāpiebilst, ka pēdējā ir vienīgā no 12 turnīra dalībniecēm, kas aizvadītajos četros mačos vēl nav spējusi izcīnīt punktus.

Viena punkta atstatumā no “Ropaži” komandas turnīra tabulā šobrīd ierindojas FK “Partizāns” un FC “Maskachka 2” – abas šīs vienības pēdējās kārtas šķērsgriezumā izcīnīja pa trim punktiem. Trīs Ilvara Barkāna vārtu guvumi ļāva “partizāniem” triumfēt duelī ar “Ziemeļblāzma” (4:1), savukārt FC “Maskachka 2”, kas iepriekš bija pazīstama ar nosaukumu “Havas Europe/Maskachka 2” un kuras rindās notikušas ievērojamas sastāva izmaiņas, ar 2:0 lika kapitulēt “Arigo” vienībai.

Turnīru ļoti veiksmīgi sākusī “GiftPrint.LV/EUROLOGI” jau otro maču pēc kārtas nespēja gūt uzvaru, šoreiz cīnoties neizšķirti 3:3 ar “K21 Mēbeles”. Jāpiebilst, ka vēl otrā puslaika sākumā “GiftPrint.LV/EUROLOGI” piederēja divu vārtu pārsvars (3:1), taču Dmitrija Peļevina un Aleksandra Karru precīzie raidījumi ļāva sāncenšiem panākt izlīdzinājumu.

Visbeidzot vēl nepieminētajā ceturtās kārtas cīņā divi Aleksandra Zotimova vārtu guvumi sekmēja “BLLG” 4:2 panākumu spēlē pret “Futsal Addicts”.

Alternatīvās līgas piektās kārtas spēles tiks aizvadītas 23. un 30. decembrī.

Kā iepriekš vēstīts, Alternatīvā līga izveidota ar mērķi dot iespēju telpu futbolā sevi apliecināt jaunām komandām, kā arī futbola kolektīviem, kuriem vēl pietrūkst nopietna līmeņa turnīru prakses.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Anatolijs Maksimenko
Anatolijs Maksimenko

(JakoSport&Graanul Pellets)
28
Sergejs Pučko
Sergejs Pučko

(FREE)
37
Konstantins Kondratenkovs
Konstantins Kondratenkovs

(HAVI Logistics)
39
Rolands Bērziņš
Rolands Bērziņš

(Medical Group DENS*)
41
Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis

(RAITA)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin