Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Izaicinājuma līgā bez lielām izmaiņām, notikusi Rīgas kausa izloze
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 28.12.2016
Aizvadītās nedēļas gaitā SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā galvaspilsētas telpu futbola čempionāta Izaicinājuma līgā lielas izmaiņas nav notikušas, jo pa visām trim apakšgrupām kopā aizvadītas vien septiņas spēles. Savukārt īsi pirms Ziemassvētkiem notika Rīgas kausa izcīņas izloze – šajā turnīrā piedalīsies kopumā 13 dalībnieces.

Izaicinājuma līgas A grupā nedēļas gaitā notika trīs mači, no kuriem jāatzīmē “Estoty/JOMA TEAM” panākums 4:3 pret FK “Kadaga”, kā rezultātā uzvarētāja pacēlās uz otro vietu kopvērtējuma tabulā, kamēr FK “Kadaga” vēl vairāk sarežģīja jau tā nelielās izredzes iekļūt pirmajā trijniekā.

Citā mačā, pateicoties trim Viktora Josifova vārtu guvumiem, “Baltic International Bank” izcīnīja ļoti svarīgu 7:3 panākumu pār vienu no tiešajām konkurentēm “Viesulis/RTU”, savukārt vēl vienā duelī otro uzvaru šajā sezonā ieguva viena no grupas pastarītēm AFK “Laikmets” – 3:0 pret “Lerona”.

A grupā, kā zināms, pārliecinoša līdere ir visas pirmā etapa spēles jau aizvadījusī “LSPA” (38), savukārt par divām atlikušajām vakancēm, kas ļaus turpināt spēkošanos par godalgām, gaidāma sīva spēkošanās starp “Estoty/JOMA TEAM” (27), “Industrial Steel Group” (25), kā arī “Baltic International Bank” (24) un “Viesulis/RTU” (24).

Trīs spēles risinājās arī Izaicinājuma līgas B apakšgrupā, kur pēc uzvarēta dueļa cīņā ar “Medical Group DENS” (3:1) pirmajā pozīcijā izvirzījās “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (36), tādējādi pilnībā nodrošinot savu palikšanu vadošajā trijniekā kopā ar TFK “Salaspils Mandarin Group” (34). Uz atlikušo brīvo vietu palikušas divas pretendentes, proti, “RAITA” (30), kas iepriekšējā nedēļā ar 7:2 sagrāva “Husky”, un jau minētā “Medical Group DENS” (24). Tiesa, pēdējās izredzes šajā ziņā ir visnotaļ sarežģītas – “Medical Group DENS” 11. janvārī jāuzvar “RAITA” ar vismaz sešu vārtu handikapu, divas dienas iepriekš jāuzveic vicelīdere TFK “Salaspils Mandarin Group”, kā arī jācer uz “RAITA” neveiksmi cīņā ar pastarīti “Factset”.

Vēl vienā nepieminētajā B grupas spēlē “AVANTEX”, pirmajās deviņās minūtēs gūstot piecus vārtus, ar rezultātu 6:4 pieveica “Husky”.

Visbeidzot C apakšgrupā notika tikai viena cīņa, kurā līdere “RegVardy” ar rezultātu 4:2 lika kapitulēt “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis”. Līdz ar to izmaiņas grupas tabulā praktiski nav notikušas – vadību saglabā “RegVardy” (30), kuras tuvākās konkurentes ir FK “TUC” (24), “USB” (22), “NAPALM” (21).

Notikusi Rīgas kausa izcīņas izloze

Ziemassvētku priekšvakarā, 23. decembrī, Rīgas 49. vidusskolā notika Rīgas kausa izcīņas izloze – šajā turnīrā kopumā startēs 13 dalībnieces. Desmit no tām sacensības sāks ar astotdaļfināla kārtu, bet ceturtdaļfinālā tās jau gaidīs trīs no Virslīgas dalībniecēm – SK “Monarhs”, “New Project” un “RTU/Madona FK”, kas apvienojusies ar savu Izaicinājuma līgā spēlējošo fārmklubu “Viesulis/RTU”.

Astotdaļfināla kārtā, kas tiks aizvadīta laika periodā no 2.līdz 22. janvārim, FK “Kadaga” tiksies ar “JakoSport&Graanul Pellets”, TFK “Salaspils Mandarin Group” cīnīsies pret “RSU/BAO Dobele”, “RAITA” dosies laukumā pret FC “INTER STAR”, “Rīgas Pašvaldības Policija” uzņems “DSV Transport”, savukārt “Estoty/JOMA TEAM” spēkosies ar TFK “Salaspils/TENTE”.

Ceturtdaļfināli risināsies starp 23. janvāri un 12. februāri, pusfināli plānoti no 13. februāra līdz 5. martam, bet fināls notiks 12. martā

Turnīra organizatori šajās svētku laikā novēl komandām baltu ceļu Ziemassvētku brīnumam un Jaunā Gada cerībām!
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Anatolijs Maksimenko
Anatolijs Maksimenko

(JakoSport&Graanul Pellets)
28
Sergejs Pučko
Sergejs Pučko

(FREE)
37
Konstantins Kondratenkovs
Konstantins Kondratenkovs

(HAVI Logistics)
39
Rolands Bērziņš
Rolands Bērziņš

(Medical Group DENS*)
41
Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis

(RAITA)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin