Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
“LSPA” gūst svarīgus punktus un nostiprina vadību Izaicinājuma līgā, Rīgas kausa pusfinālā iekļūst arī “New Project”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 14.2.2017
SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā galvaspilsētas telpu futbola čempionāta Izaicinājuma līgas spēcīgākajā jeb D grupā, kur deviņas labākās vienības cīnās par godalgotajām vietām, svarīgus punktus iepriekšējā nedēļā izdevās izcīnīt “LSPA”, kas tādējādi kopvērtējuma tabulā palielināja pārsvaru pār tuvākajām konkurentēm līdz astoņu punktu apjomam.

”LSPA” telpu futbolisti savas apakšgrupas ietvaros divkārt ar identisku rezultātu 4:2 uzveica “NAPALM”, kā arī piedzīvoja bezvārtu neizšķirtu mačā ar vienu no tuvākajām konkurentēm TFK “Salaspils Mandarin Group”. Pēdējai neveiksmīgs izvērtās arī mačs pret “RegVardy”, kurā tā piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:5 (četri vārti Eduardam Žuravļovam).

Vēl citā D grupas duelī “NAPALM”, pateicoties diviem Nikolaja Samuseviča vārtu guvumiem, ar rezultātu 2:1 uzveica “Viesulis/RTU”, savukārt FK “TUC” un “Baltic International Bank” (BIB”) savstarpējais mačs noslēdzās neizšķirti 3:3.

Kopvērtējuma tabulā, kā minēts, izrāvienu punktu izteiksmes ziņā izdevies veikt “LSPA” (22), kuras tuvākās sekotājas ir TFK “Salaspils Mandarin Group” un “RegVardy” (abām pa 14 punktiem). Īpaši neiepaliek arī atlikušās sešas konkurentes, no kurām “RAITA” savākusi 10 punktus, “NAPALM” deviņus, “BIB” un FK “TUC” pa septiņiem, savukārt “Viesulis/RTU” un “EUROLOGI/GiftPrint.LV” – pa sešiem.

Tikmēr E grupā, kur komandas sadala 10.-15. vietu līgā, visveiksmīgāk aizvadītajā nedēļā klājies līderei “Medical Group DENS”, kas papildināja panākumu krājumu ar uzvarām pār “Estoty/JOMA TEAM” (4:3) un “USB” (2:0). “Estoty/JOMA TEAM”, kas kopvērtējumā ieņem otro vietu, citā cīniņā spraigā spēlē ar 4:3 pieveica “HAVI Logistics”, savukārt “USB” ar 2:1 lika kapitulēt “Marshal FC”.

Grupas tabulā “Medical Group DENS” (19) pārsvars pār “Estoty/JOMA TEAM” (12) ir septiņu punktu apjomā, kamēr trešā šobrīd labākā vienība “Industrial Steel Group” (8) no līderes atpaliek jau 11 punktus.

F grupā, kur noskaidrosies līgas 16.-21. vietas liktenis, trīs vadošās komandas izkārtojušās trīs punktu intervālā. Minimāla vadība pār konkurentēm pieder “LJA” (12), kas nedēļas gaitā ar mainīgām sekmēm aizvadīja trīs mačus, gūstot panākumu cīņā ar FK “Kadaga” (6:4), kā arī piekāpjoties “AVANTEX” (2:7) un “Husky” (3:4). Otrās vietas īpašniece AFK “Laikmets” (11) savā vienīgajā spēlē guva virsroku pār “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis” (6:4), savukārt vēl pozīciju zemāk esošā “AVANTEX” (10) bez jau minētā triumfa pār “LJA” citā cīņā atzina “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis” pārākumu – 3:4.

Visbeidzot G grupā, kur notiek cīņa par 22.-27. pozīciju, jāatzīmē pastarītes “Konteyner” pirmā uzvara otrajā etapā (7:2 pār SK “Kengaroos/Salaspils”). Citā mačā tā pati “Konteyner” ļoti spraigā cīniņā ar 5:6 piekāpās “Lerona”.

Apakšgrupas tabulā 12 punktus savākusi līdere “Factset”, bet pa deviņiem – “Evolution Latvia”, “Cerber” un “Lerona”.

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais spēlētājs ar 32 gūtajiem vārtiem joprojām ir Edgars Neverovskis (“EUROLOGI/GiftPrint.LV”).

Rīgas kausa pusfinālā iekļūst arī “New Project”

Par Rīgas kausa izcīņas otru pusfinālisti kļuvusi “New Project” vienība, kas iepriekšējā nedēļā ceturtdaļfināla mačā “Elektrum” Olimpiskajā centrā pēc neizšķirti aizvadīta pamatlaika (3:3) pēcspēles sitienu sērijā ar rezultātu 3:2 pārspēja “RSU/BAO Dobele”. Kā vēstīts, iepriekš ceturtdaļfināla barjeru pārvarēja arī “DSV Transport”.

Vēl divas pusfinālistes noskaidrosies FC “INTER STAR” un “Viesulis/RTU”, kā arī SK “Monarhs” un FK “Kadaga” savstarpējos mačos.

Turnīra pusfināli plānoti no 13. februāra līdz 5. martam, bet fināls risināsies 19. martā “Elektrum” Olimpiskajā centrā Latvijas telpu futbola dienas ietvaros.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Andris Brencis
Andris Brencis

(Rīgas Pašvaldības Policija)
33
Sergejs Kakta
Sergejs Kakta

(AVANTEX)
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin