Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
“LSPA” atkal zaudē, saasinās cīņa par pirmo vietu Izaicinājuma līgā, SK “Monarhs” spēlēs Rīgas kausa izcīņas finālā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.3.2017
SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā galvaspilsētas telpu futbola čempionāta Izaicinājuma līgā iepriekšējā nedēļā trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja spēcīgākās jeb D apakšgrupas vadošā komanda “LSPA”. Pateicoties tam, līderei punktu izteiksmes ziņā ievērojami pietuvojās trīs komandu grupa, kurā ietilpst TFK “Salaspils Mandarin Group”, “RAITA” un “Baltic International Bank” (BIB).

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas atbalstītā vienība cieta neveiksmi tieši cīņā ar tuvāko konkurenti TFK “Salaspils Mandarin Group”, piekāpjoties ar rezultātu 0:3. Šī kļuva arī par trešo spēli pēdējo piecu laikā, kad “LSPA” komandai neizdodas gūt vārtus.

Neskaitot šo panākumu, TFK “Salaspils Mandarin Group” citā mačā uzvarēja arī “NAPALM” (5:1) un patlaban no “LSPA” atpaliek vairs tikai par vienu punktu. Līdz divu punktu atstatumam līderei pietuvojās “RAITA”, kas divkārt uzveica FK “TUC” (2:0 un 4:3), savukārt vairs tikai par trim punktiem no “LSPA” turnīra tabulā atpaliek “BIB”, kas uzvarēja visas savas trīs spēles nedēļas šķērsgriezumā – 3:2 un 5:2 pret “NAPALM”, kā arī 3:2 cīņā ar “EUROLOGI/GiftPrint.LV”.

No vadošā kvarteta komandām vēl četras spēles jāaizvada “BIB”, pa trim “LSPA” un “RAITA” vīriem, bet divas reizes laukumā dosies “RAITA” telpu futbolisti. Četri no šiem mačiem risināsies ar divu pirmā četrinieka vienību savstarpējo spēkošanos. Jāatgādina gan, ka TFK “Salaspils Mandarin Group” turnīrā piedalās ārpus konkurences, tādēļ trim pārējām vienībām ir gana labas izredzes nodrošināt vismaz vienu no medaļu komplektiem.

No pārējām piecām D grupas dalībniecēm par vietu trijniekā, iespējams, vēl var pacīnīties arī “Viesulis/RTU”, “EUROLOGI/GiftPrint.LV” un “RegVardy”, kamēr FK “TUC” un “NAPALM” šādas izredzes zaudējušas pat teorētiski.

Tikmēr E grupā, kur komandas sadala 10.-15. vietu līgā, divas uzvaras nedēļas gaitā pār “HAVI Logistics” izcīnīja “Marshal FC” (9:4 un 8:3), kamēr “Industrial Steel Group” ar 3:1 uzveica “USB”. Šeit jau iepriekš pirmo vietu bija nodrošinājusi “Medical Group DENS” (22), kuras tuvākās sekotājas ir “Estoty/JOMA TEAM” (18), kā arī 15 punktus iekrājušās “USB” un “Marshal FC”.

E grupas ietvaros vēl atlikuši divi mači, kuros arī noskaidrosies vietu sadalījums no otrās līdz ceturtajai – 7. marta duelis starp “Estoty/JOMA TEAM” un “USB”, kā arī piecas dienas vēlāk paredzētā spēle, kurā “Marshal FC” tiksies ar “Industrial Steel Group” (11). Pēdējā vairs teorētiski nevar pakāpties augstāk par piekto pozīciju, tāpat ar beidzamo vietu grupā jāsamierinās “HAVI Logistics” (1), kas jau visas savas spēles paspējusi aizvadīt.

F grupā, kur noskaidrojas līgas 16.-21. vietas liktenis, ļoti tuvu pirmās vietas saglabāšanai ir FK “Kadaga” (17), kas cīnījās neizšķirti ar “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis” (4:4), savukārt “AVANTEX” (13) vēl teorētiski var apsteigt otrajā vietā esošo “LJA” (16), ja uzvarēs 14. marta spēli pret AFK “Laikmets” (12). Jāatzīmē, ka “AVANTEX” savā iepriekšējā cīņā ar 5:2 pārspēja “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis”, savukārt “LJA” un AFK “Laikmets” mačā uzvarētājs netika noteikts – 2:2.

Vienīgā komanda šajā grupā, kas vēl var punktu izteiksmes ziņā aiziet priekšā FK “Kadaga”, ir “Husky”, kurai šobrīd deviņi punkti un trīs spēles rezervē. Taču šāds sportiskais scenārijs ir maz ticams.

Visbeidzot G grupā, kur notiek cīņa par 22.-27. pozīciju, turnīru dažādu tehnisku iemeslu dēļ vairs neturpinās “Factset” vienība, kas tādējādi čempionātu pabeigs ar 12 punktiem. Tikpat punktu ir arī “Cerber” un SK “Kengaroos/Salaspils”, par vienu vairāk “Lerona” (13), bet vislabākās izredzes noturēties pirmajā vietā paliek “Evolution Latvia” (18), kurai turklāt vēl trīs mači rezervē.

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais spēlētājs ar 40 gūtajiem vārtiem joprojām ir Edgars Neverovskis (“EUROLOGI/GiftPrint.LV”) un maz ticams, ka viņu atlikušajā turnīra gaitā kāds no konkurentiem varētu apsteigt. Tuvākais līdera sekotājs – Artjoms Kozlovs (“SK Kengaroos/Salaspils”) atpaliek par 11 vārtu guvumiem.

SK “Monarhs” spēlēs Rīgas kausa izcīņas finālā

Par Rīgas kausa izcīņas pirmo finālisti kļuvusi SK “Monarhs” vienība, kas pusfināla mačā, pateicoties Kristapa Priedēna un Vadima Brižaņa vārtu guvumiem, ar 2:1 pārspēja citu Latvijas telpu futbola Virslīgu pārstāvošo vienību “New Project”.

Finālā SK “Monarhs” sacentīsies ar FC “INTER STAR” un “DSV Transport” pusfināla pāra veiksminieku – kā vēstīts, šī cīņa notiks 16. martā plkst.21.30 Diagnostikas centra zālē.

Rīgas kausa izcīņas uzvarētāja tiks noskaidrota Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētās telpu futbola dienas ietvaros 19. martā plkst.18.00 “Elektrum” Olimpiskajā centrā Rīgā.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Andris Brencis
Andris Brencis

(Rīgas Pašvaldības Policija)
33
Sergejs Kakta
Sergejs Kakta

(AVANTEX)
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin