Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Tuvojas noslēgumam pirmā posma izspēle
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 14.12.2016
Arvien vairāk noslēgumam tuvojas pirmā posma izspēle SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Izaicinājuma līgā, un zināmas jau pirmās dalībnieces, kas savu apakšgrupu ietvaros nodrošinājušas vietu labāko trijniekā un līdz ar to arī iespēju turpināt cīņu par medaļām sacensību nākamajā stadijā.

Turnīra A apakšgrupā pārējām konkurentēm punktu izteiksmes ziņā neaizsniedzama kļuvusi “LSPA” (38), kas tādējādi nodrošinājusi pirmo vietu grupā un ceļazīmi uz otrā etapa spēcīgāko grupu. Pēdējās nedēļas šķērsgriezumā Sporta akadēmijas atbalstītā vienība aizvadīja divus noslēdzošos pirmā posma mačus, izcīnot gan tajos tikai punktu. Cīņā ar FK “Kadaga” “LSPA” vienība noslēdzošajās trijās mača minūtēs izlaida no rokām 2:1 pārsvaru, piekāpjoties 2:3, savukārt mačā ar “Estoty/JOMA TEAM” no zaudējuma izglābās vien noslēdzošajā minūtē, panākot 3:3.

Spraiga spēkošanās grupā gaidāma par atlikušajām divām vakancē, uz kurām patlaban ir piecas pretendentes. Nedaudz priekšā konkurentēm atrodas 22 punktus izcīnījusī “Industrial Steel Group”, kas savā vienīgajā nedēļas mačā ar 2:1 uzveica AFK “Laikmets”. Par punktu atpaliek “Viesulis/RTU” un “Estoty/JOMA TEAM”, no kurām pirmā spēles šajā laika posmā neaizvadīja, kamēr “Estoty/JOMA TEAM” bez jau minētā neizšķirta pret “LSPA” pārliecinoši sagrāva grupas pastarīti SK “Kengaroos/Salaspils” (15:2 un četri vārti Ņikitam Korovinam).

Turpat netālu no vadošo komandu pulka tabulā atrodas arīdzan “Baltic International Bank” (18) un FK “Kadaga” (15), kamēr krietni iepaliek trīs kopvērtējuma noslēdzošo pozīciju īpašnieces – “Lerona” un AFK “Laikmets” (pa 3 punktiem), kā arī SK “Kengaroos/Salaspils” (0).

Tikmēr Izaicinājuma līgas B grupā pilnīgi droša par vietu vadošajā trijniekā var būt TFK “Salaspils Mandarin Group” (34), savukārt tikai katastrofāla apstākļu sakritība var liegt labāko komandu trio vietu noturēt “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (teorētiski 33 punktus vēl var savākt arī “RAITA” un “Medical Group DENS”). Abas līderes nedēļas gaitā papildināja savu panākumu pūru – TFK “Salaspils Mandarin Group” spraigā cīniņā ar 5:4 uzveica “Marshal FC”, savukārt “EUROLOGI/GiftPrint.LV” samērā pārliecinoši apspēlēja gan “AVANTEX” (8:1 un trīs vārti Edgaram Neverovskim), gan “Medical Group DENS” – 5:1.

Patlaban trešo vietu apakšgrupā ieņem jau minētā “RAITA” (21), kas pārspēja “Marshal FC” (5:1) un nedaudz negaidīti zaudēja punktus pret pastarīti “Konteyner” (3:3), savukārt vēl pozīciju zemāk esošā “Medical Group DENS” (18) bez jau minētās neveiksmes pret vicelīderi ar 6:3 lika kapitulēt “Husky”.

15 punktus B grupā izcīnījusi “Marshal FC”, vēl par trim mazāk “AVANTEX”, savukārt trīs noslēdzošās vietas tabulā ieņem attiecīgi “Husky” (10), “Factset” (6) un “Konteyner” (2).

Visbeidzot Izaicinājuma līgas C grupā joprojām jebkādas prognozes vai aprēķinus ir pāragri veikt, jo nevienas komandas pārsvars pār konkurentēm nav tik iespaidīgs, lai tā priekšlaikus garantētu vietu vadošajā trijniekā. Pirmās trīs komandas šobrīd izkārtojušās tabulā divu punktu amplitūdā – to vidū ietilpst “Reg Vardy” (24), FK “TUC” (23) un “USB” (22). Ražīgākā nedēļa padevusies “Reg Vardy”, kas mačā ar tiešo konkurenti FK “TUC” cīnījās neizšķirti (1:1), savukārt cīņās ar “HAVI Logistics” (2:1) un “Evolution Latvia” (9:2) svinēja uzvaras.

Tāpat maksimāli iespējamos sešus punktus divos mačos sakrāja “USB”, pieveicot gan “HAVI Logistics” (6:3), gan “LJA” (4:1).

Nekur tālu aiz līderu trijnieka grupas tabulā neatpaliek četras nākamās labākās komandas, kuru vidū ietilpst “NAPALM” (17), “HAVI Logistics” un “LJA” (abām pa 16), kā arī “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis” (15), savukārt desmit punktu robežu nav izdevies pārsniegt “Cerber” (9) un “Evolution Latvia” (3).

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais spēlētājs patlaban ir E.Neverovskis (“EUROLOGI/GiftPrint.LV”), kura rēķinā jau 24 vārtu guvumi, kamēr pa 15 precīziem sitieniem Bruno Bērziņam (“LSPA”) un Eduardam Žuravļovam (“RegVardy”).
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Anatolijs Maksimenko
Anatolijs Maksimenko

(JakoSport&Graanul Pellets)
28
Sergejs Pučko
Sergejs Pučko

(FREE)
37
Konstantins Kondratenkovs
Konstantins Kondratenkovs

(HAVI Logistics)
39
Rolands Bērziņš
Rolands Bērziņš

(Medical Group DENS*)
41
Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis

(RAITA)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin