Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2016./2017.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 473 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3114
Ziņas
Izaicinājuma līgā joprojām daudz neskaidrību
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 21.12.2016
SynotTip Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā galvaspilsētas telpu futbola čempionāta Izaicinājuma līgā joprojām noskaidrotas vien divas no deviņām triju apakšgrupu dalībniecēm, kas otrajā posmā turpinās cīņu par godalgotajā vietām. A grupā šo statusu nodrošinājusi līdere “LSPA”, bet B apakšgrupā – TFK “Salaspils Mandarin Group”. Tāpat tikai katastrofāla neveiksme sacensību turpinājumā var liegt labāko trijniekā vietu saglabāt pašreizējai B grupas vicelīderei “EUROLOGI/GiftPrint.LV”.

Sacensību A grupā, kā iepriekš vēstīts, pirmo vietu nodrošinājusi un punktu izteiksmes ziņā konkurentēm neaizsniedzama kļuvusi “LSPA” (38), kas paspējusi aizvadīt visas pirmā etapa cīņas. Savukārt “aizķerties” kādā no divām vēl atlikušajām vakancēm, kas ļautu turpināt spēkošanos par medaļām, teorētiski vēl joprojām var piecas no pārējām astoņām grupas dalībniecēm. Šobrīd vistuvāk tam ir “Industrial Steel Group” (25), “Viesulis/RTU” (24) un “Estoty/JOMA TEAM” (24), un šo komandu savstarpējā cīniņā nelielas priekšrocības ir abām pēdējām minētajām, kurai vēl jāaizvada pa četrām spēlēm, kamēr “Industrial Steel Group” pirmā etapa ietvaros laukumā dosies vairs tikai divas reizes.

Katra minētā trijnieka dalībniece aizvadītajā nedēļā ieguva pa trim punktiem. “Industrial Steel Group” ar 3:2 pārspēja FK “Kadaga”, bet ar 0:3 atzina “Estoty/JOMA TEAM” pārākumu, savukārt “Viesulis/RTU”, pateicoties trim Pāvela Truņina vārtu guvumiem, rezultatīvā duelī ar 7:5 lika kapitulēt “Lerona” komandai.

Tāpat teorētiskas izredzes uz vietu pirmajā trijniekā saglabā “Baltic International Bank” (21), kas ar 7:3 sagrāva vienu no pastarītēm SK “Kengaroos/Salaspils”, kā arī FK “Kadaga” (15). Pēdējā bez jau minētās neveiksmes pret “Industrial Steel Group” piekāpās arī “Lerona” vienībai (3:5), tomēr pie veiksmīga snieguma atlikušajos piecos grupas mačos teorētiski var “aizķerties” līderu trijniekā.

A grupā izteikti iezīmējušās trīs pastarītes, kuru vidū ietilpst “Lerona” (6), kā arī vien trīs punktu savākušās AFK “Laikmets” un SK “Kengaroos/Salaspils”.

Tikmēr B apakšgrupā no pirmā trijnieka pat teorētiski vairs izkrist nevar TFK “Salaspils Mandarin Group” (34), kas iepriekšējā nedēļā spēles neaizvadīja. Tāpat tikai fatāla neveiksme cīņas turpināšanu par godalgotajām vietām var liegt otrajā vietā esošajai “EUROLOGI/GiftPrint.LV” (33), kurai atlikušajās trijās spēlēs nepieciešams savākt vienu punktu, lai būtu pilnībā droša par savu statusu apakšgrupā. Iespēja iegūt šo nepieciešamo punktu vicelīderei bija pērnajā sestdienā, kad tā tikās ar trešās pozīcijas īpašnieci “RAITA” (27), taču izmantot to neizdevās – bija piedzīvots zaudējums 0:2.

“RAITA” telpu futbolisti bez šīs uzvaras vēl citā duelī pārspēja arī “AVANTEX” (4:2), savukārt tās ciešākā konkurente cīņā par vietu trijniekā “Medical Group DENS” (24) guva virsroku mačos ar “Konteyner” (6:5) un “Marshal FC” (3:0). Abām sāncensēm jāaizvada vēl pa trim spēlēm, bet jo īpaši svarīgs būs to savstarpējais mačs, kas risināsies 11. janvārī.

Neviena no pārējām piecām B apakšgrupas komandām pirmajā trijniekā nevar iekļūt vairs pat teorētiski. Šo vienību vidū ir “Marshal FC” (18), “AVANTEX” (15), “Husky” (13), “Factset” (6) un “Konteyner” (2).

Visbeidzot Izaicinājuma līgas C grupā par vietas garantēšanu vadošajā trio nevar vēl būt pilnībā pārliecināta neviena no pirmajām septiņām komandām. Aizvadītās nedēļas gaitā notika līderu maiņa – uz pirmo vietu pacēlās “RegVardy” (27), kas, pateicoties trim Jura Sebra vārtu guvumiem, ar rezultātu 8:2 sagrāva “Cerber”. Savukārt līdzšinējā tabulas galvgaļa iemītniece FK “TUC” (24) divos mačos spēja iegūt tikai punktu – 3:3 pret “Evolution Latvia” un 0:2 pret “NAPALM”.

“NAPALM”, kas ar 21 izcīnītu punktu ieņem ceturto vietu, bez jau minētās uzvaras pār FK “TUC” citā cīniņā slēdza “miera līgumu” ar “HAVI Logistics” (3:3). Jāpiemin, ka apakšgrupas trešajā pozīcijā patlaban ierindojas 22 punktus savākusī “USB”, bet izkārtojumā no piektās līdz septītajai cita aiz citas atrodas attiecīgi “HAVI Logistics” (17), “LJA” (16) un “Petrow 35+/Jaunais Dinamietis” (15).

C grupā jebkādas teorētiskas izredzes paspēkoties par augstāku pozīciju zaudējušas abas pastarītes - “Cerber” (9) un “Evolution Latvia” (4).

Izaicinājuma līgas rezultatīvākais telpu futbolists arvien ir Edgars Neverovskis (“EUROLOGI/GiftPrint.LV), kura rēķinā 24 vārtu guvumi, savukārt 17 trāpīgi raidījumi Eduardam Žuravļovam no “RegVardy”.
Zibensziņas
2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - FC INTER STAR (4:3)
M.Selivončiks 4+dz.k.31; Andrejs Motiļs 33; Jevģenijs Aleksejenko 36; Artjoms Voroņins 39; Vitālijs Smirnovs dz.k.19.. - Romans Šteinboks 10, 19, 28+dz.k. 19.; Edmunds Kokorevičs dz.k.17
foto un video

2017.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8, 1/4, 1/2 fināla un FINĀLA spēļu REZULTĀTI (uz 20.03.2017)>>>

FC INTER STAR - 2017.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla SK Monarhs - New Project spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas pusfināla FC INTER STAR - DSV Transport spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles bildes

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA SK Monarhs - FC INTER STAR spēles video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Izaicinājuma un Alternatīvajā līgā – 2016.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Anatolijs Maksimenko
Anatolijs Maksimenko

(JakoSport&Graanul Pellets)
28
Sergejs Pučko
Sergejs Pučko

(FREE)
37
Konstantins Kondratenkovs
Konstantins Kondratenkovs

(HAVI Logistics)
39
Rolands Bērziņš
Rolands Bērziņš

(Medical Group DENS*)
41
Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis

(RAITA)
44

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin