Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 25.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2206

Rīgas kausa izcīņā zināmas pusfināla dalībnieces
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 25.2.2020
Janvāra otrajā pusē ar desmit komandu dalību startēja tradicionālā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas kausa izcīņa telpu futbolā. Šobrīd turnīrā noskaidrotas visas četras pusfināla dalībnieces.

Februāra vidū risinājās trīs Rīgas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles. Kā pirmā ceļazīmi uz pusfinālu nopelnīja “DSV Latvia” vienība, kas ļoti spraigā duelī ar rezultātu 2:1 pārspēja Pirmās līgas vienību “Jako Sport/Graanul Pellets”. Izšķirošos vārtus mača noslēdzošajā minūtē uzvarētāju rindās guva Mihails Ivanovs, tādējādi palīdzot savai komandai “izraut” panākumu un turpināt cīņu turnīra ietvaros.

Abām pārējām ceturtdaļfināla spēlēm uzvarētāju pamatlaikā neizdevās noskaidrot, cīņām noslēdzoties neizšķirti 2:2. Tādējādi pēcspēles sitienu sērijā FC “Raita” ar rezultātu 3:1 pārspēja vēl vienu Pirmās līgas komandu “New Project”, savukārt FK “Rīnūži/Grifs AG” ar 4:3 uzveica “Futbola Parks Academy/LSPA” pirmo komandu. Jāpiebilst, ka “studenti” izlīdzinājumu panāca spēles noslēdzošajā sekundē, pateicoties Marka Udovičenko precīzajam raidījumam, tomēr “pendeļu” sērijā sportiskā veiksme no viņiem novērsās.

Abi pusfināla dueļi plānoti marta mēnesī. Vispirms 10. martā plkst.21.30 Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžas zālē FK “Rīnūži/Grifs AG” spēkosies ar turnīra galveno favorīti, “Optibet Virslīgas” dalībnieci FC “Petrow”, savukārt 15. martā identiskā laikā Rīgas 15.vidusskolā par ceļazīmi uz finālu sacentīsies “DSV Latvia” un FC “Raita”.

Kausa fināls notiks 20. martā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē.

REZULTĀTI un KALENDĀRS>>>
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2019.gada 31.decembris

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI uz 2022.g. 22.aprīli>>>

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FC Raita spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla Futbola Parks Academy / LSPA 2 - FK Rīnūži / Grifs AG spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8fināla NAPALM - DSV Latvia spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla FK Rīnūži / Grifs AG - FC Petrow spēles bildes

2020.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas fināla DSV Latvia - FC Petrow spēles bildes

SynotTip Rīgas telpu futbola 2019./2020.gada sezonas noslēgšanas spēles DSV Latvia - RTU/Viesulis bildes