Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 5.novembrī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 2) Kopā iesisti vārti: 2206
FK Zep / Forevers
Ulbrokas 3, 92. vsk.
 
 
   
 
 
   

FK ZEP (since 2003) – ir līdzīgi domājošo cilvēku grupa, kuru saista viena kaislība – futbols, ka arī viens Rīgas rajons – Ziepniekkalns.

Tā sanāca, ka uzspēlēt lielajā futbolā profesionālājā līmenī nevienam no mums neizdēvas. Bet mēs kompensējam šādu netaisnību ar piedalīšanos virknē sacensību telpu un pludmales futbolā.

Mūs atbalsta www.forevers.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Nikolajs Vzdornovs
Nikolajs Vzdornovs
Vārtsargs35
1Konstantins Kolomeičuks
Konstantins Kolomeičuks
21Vārtsargs30
2Andrejs Gornaks
Andrejs Gornaks
41Universāls37
5Aleksejs Artjomenko
Aleksejs Artjomenko
62Universāls26
6Sergejs Kacēns
Sergejs Kacēns
Universāls44
8Sergejs Ņikankins
Sergejs Ņikankins
71Universāls45
8Vadims Pavlovs
Vadims Pavlovs
Universāls30
9Vadims Černovs
Vadims Černovs
114Universāls25
9Nikolajs Kočerigins
Nikolajs Kočerigins
2Universāls45
10Maksims Universāls
Maksims Universāls
101Universāls35
11Aleksandrs Kasačovs
Aleksandrs Kasačovs
1Universāls46
12Valērijs Sačjoks
Valērijs Sačjoks
6Universāls34
13Aleksejs Višņevskis
Aleksejs Višņevskis
851Universāls22
14Andrejs Miklaševičs
Andrejs Miklaševičs
243Universāls23
15Aleksejs Rosoha
Aleksejs Rosoha
146Universāls27
16Rihards Celmiņš
Rihards Celmiņš
3Universāls44
16Edvards Jansons
Edvards Jansons
Universāls26
17Aleksandrs Krajevs
Aleksandrs Krajevs
1Universāls26

Kopā iesisti vārti: 77   |   Vidējais komandas vecums: 33.3


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
21.oktobrī
FK Zep / Forevers - Līgatne / Zeit 10:4
Protokols
sestdien 14:25
26.oktobrī
FC Raita - FK Zep / Forevers 4:3
Protokols
pirmdien 21:45
4.novembrī
FK Zep / Forevers - RTU / Viesulis 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 17:00
9.novembrī
Līgatne / Zeit - FK Zep / Forevers 0:4
Protokols
ceturtdien 21:45
14.novembrī
FK Zep / Forevers - AVANTEX 5:4
Protokols
otrdien 19:00
19.novembrī
Baltic International Bank - FK Zep / Forevers 4:4
Protokols
ceturtdien 21:45
28.novembrī
FK Zep / Forevers - OSK Ostnieks 4:3
Protokols
pirmdien 21:45
2.decembrī
FK Zep / Forevers - Pafbet.lv 7:2
Protokols
ceturtdien 20:30
5.decembrī
AVANTEX - FK Zep / Forevers 1:5
Protokols
ceturtdien 21:45
12.decembrī
FK Zep / Forevers - FC Raita 3:4
Protokols
pirmdien 21:45
16.decembrī
FK Zep / Forevers - Baltic International Bank 4:3
Protokols
ceturtdien 20:45
19.decembrī
RTU / Viesulis - FK Zep / Forevers 4:0
Protokols
pirmdien 21:10
6.janvārī
OSK Ostnieks - FK Zep / Forevers 1:1
Protokols
ceturtdien 20:20
9.janvārī
Pafbet.lv - FK Zep / Forevers 3:3
Protokols
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Monarhs3:3
3:3
7:5
6:0
0:2
3:2
8:1
14.okt
4:2
5:4
3:1
4:3
5:0
9:1
5:3
4:1
3884%69:31
2.DSV Latvia3:3
3:3
3:1
1:0
3:2
0:2
3:2
3:3
10:-
2:7
5:4
5:4
2:3
3:1
9:3
6:2
3369%61:40
3.Baltic XL0:6
5:7
0:1
1:3
4:4
5:4
5:2
4:4
3:2
4:2
6:1
2:3
8:4
1:1
1:1
10:-
2552%59:45
4.FK Rīnūži / Grifs AG2:3
2:0
2:0
2:3
4:5
4:4
1:1
2:2
2:4
4:3
4:7
1:1
4:3
10:-
3:0
8:2
2552%55:38
5.RTU / Viesulis14.okt
1:8
3:3
2:3
4:4
2:5
2:2
1:1
5:3
2:1
3:2
2:3
3:2
5:4
4:0
5:3
2556%44:44
6.Futbola Parks Academy / LSPA4:5
2:4
7:2
-:10
2:4
2:3
3:4
4:2
1:2
3:5
4:2
0:2
5:3
10:5
15:1
3:3
1940%65:57
7.FK Kadaga3:4
1:3
4:5
4:5
3:2
1:6
1:1
7:4
3:2
2:3
2:0
2:4
-:10
4:4
5:1
2:5
1735%44:59
8.FC Raita1:9
0:5
1:3
3:2
1:1
4:8
-:10
3:4
4:5
2:3
5:10
3:5
4:4
10:-
4:3
4:3
1429%49:75
9.FK Zep / Forevers1:4
3:5
2:6
3:9
-:10
1:1
2:8
0:3
3:5
0:4
3:3
1:15
5:2
1:5
3:4
3:4
510%31:88
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
20.janvārī
FK Zep / Forevers - FK Kadaga 5:2
Protokols
trešdien 21:20
22.janvārī
Futbola Parks Academy / LSPA - FK Zep / Forevers 15:1
Protokols
pirmdien 21:45
27.janvārī
FK Zep / Forevers - Futbola Parks Academy / LSPA 3:3
Protokols
ceturtdien 21:10
30.janvārī
FK Rīnūži / Grifs AG - FK Zep / Forevers 3:0
Protokols
piektdien 20:50
31.janvārī
Baltic XL - FK Zep / Forevers 1:1
Protokols
otrdien 19:50
4.februārī
FK Kadaga - FK Zep / Forevers 5:1
Protokols
ceturtdien 21:15
6.februārī
Monarhs - FK Zep / Forevers 5:3
Protokols
pirmdien 21:45
10.februārī
FK Zep / Forevers - Monarhs 1:4
Protokols
pirmdien 21:45
17.februārī
FK Zep / Forevers - DSV Latvia 2:6
Protokols
trešdien 20:40
26.februārī
DSV Latvia - FK Zep / Forevers 9:3
Protokols
pirmdien 21:45
2.marta
FK Zep / Forevers - FK Rīnūži / Grifs AG 2:8 (Foto)
Protokols
pirmdien 21:45
12.oktobrī
FK Zep / Forevers - Baltic XL -:10
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin