Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 5.novembrī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 2) Kopā iesisti vārti: 2206
Baltic International Bank
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Jevgēnijs Gerega
Jevgēnijs Gerega
Vārtsargs30
1Sergejs Rakevičs
Sergejs Rakevičs
Vārtsargs35
3Aleksandrs Jerikalovs
Aleksandrs Jerikalovs
112Aizsargs46
5Jurijs Filipovskis
Jurijs Filipovskis
9Universāls47
7Pavels Blizņuks
Pavels Blizņuks
194Uzbrucējs36
8Igors Derbakovs
Igors Derbakovs
16Universāls45
9Igors Nikolajevs
Igors Nikolajevs
11Universāls51
10Deniss Romanovs
Deniss Romanovs
9Universāls43
11Dmitrijs Pinčuks
Dmitrijs Pinčuks
Aizsargs33
15Renats Agajevs
Renats Agajevs
72Universāls31
18Dmitrijs Timofejevs
Dmitrijs Timofejevs
9Aizsargs36
20Mihails Nosiks
Mihails Nosiks
Universāls36
22Dmitrijs Pomazkovs
Dmitrijs Pomazkovs
62Universāls42
22Ilmars Kudrjavcevs
Ilmars Kudrjavcevs
Universāls43
22Sergejs Blizņuks
Sergejs Blizņuks
Vārtsargs39
25Jegors Žabins
Jegors Žabins
Universāls33
77Vitalijs Petrovs
Vitalijs Petrovs
Aizsargs49
77Romans Derbakovs
Romans Derbakovs
9Universāls25
80Sergejs Braņko
Sergejs Braņko
52Universāls41

Kopā iesisti vārti: 101   |   Vidējais komandas vecums: 39


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:00
29.oktobrī
Baltic International Bank - RTU / Viesulis 1:4
Protokols
ceturtdien 20:30
31.oktobrī
AVANTEX - Baltic International Bank 1:5
Protokols
otrdien 19:00
5.novembrī
OSK Ostnieks - Baltic International Bank 2:6
Protokols
trešdien 20:30
13.novembrī
FC Raita - Baltic International Bank 4:1
Protokols
otrdien 19:00
19.novembrī
Baltic International Bank - FK Zep / Forevers 4:4
Protokols
ceturtdien 20:45
21.novembrī
RTU / Viesulis - Baltic International Bank 4:6
Protokols
otrdien 19:00
26.novembrī
Baltic International Bank - AVANTEX 7:4
Protokols
sestdien 17:00
30.novembrī
Līgatne / Zeit - Baltic International Bank 3:4
Protokols
otrdien 19:00
3.decembrī
Baltic International Bank - FC Raita 5:8 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:20
5.decembrī
Pafbet.lv - Baltic International Bank 2:1
Protokols
pirmdien 21:45
16.decembrī
FK Zep / Forevers - Baltic International Bank 4:3
Protokols
otrdien 19:00
17.decembrī
Baltic International Bank - Pafbet.lv 5:2
Protokols
ceturtdien 19:00
19.decembrī
Baltic International Bank - OSK Ostnieks 8:0
Protokols
otrdien 19:00
7.janvārī
Baltic International Bank - Līgatne / Zeit 3:3
Protokols
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Futbola Parks Academy / LSPA 24:4
2:2
3:3
3:3
5:3
8:2
4:2
0:7
3:1
9:3
6:4
5:2
11:0
5:2
10:-
9:3
3777%87:41
2.Industrial Steel Group2:2
4:4
6:7
7:5
2:2
5:5
1:5
0:0
16:1
8:2
9:3
1:1
5:1
7:2
6:2
6:6
2858%85:48
3.Baltic International Bank3:3
3:3
5:7
7:6
5:2
1:2
3:3
4:1
5:3
3:4
1:5
2:4
7:4
5:1
6:2
4:1
2756%64:51
4.Pafbet.lv2:8
3:5
5:5
2:2
2:1
2:5
3:1
24.apr
5:3
2:7
6:2
0:3
3:2
1:5
8:7
3:2
2351%47:58
5.EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI7:0
2:4
0:0
5:1
1:4
3:3
24.apr
1:3
2:4
3:3
4:2
1:3
3:3
7:2
5:0
3:3
2044%47:35
6.FC PETROW STAR3:9
1:3
2:8
1:16
4:3
3:5
7:2
3:5
3:3
4:2
5:3
6:4
-:10
1:12
3:2
3:3
2042%49:90
7.RegVardy / Anzāģe2:5
4:6
1:1
3:9
4:2
5:1
3:0
2:6
3:1
2:4
4:6
3:5
4:1
2:2
2:2
1:4
1838%45:55
8.AVANTEX2:5
0:11
2:7
1:5
1:5
4:7
5:1
2:3
2:7
3:3
12:1
10:-
2:2
1:4
9:8
3:5
1429%59:74
9.NAPALM*3:9
-:10
6:6
2:6
1:4
2:6
2:3
7:8
3:3
0:5
3:3
2:3
4:1
2:2
5:3
8:9
1021%50:81
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 19:00
30.janvārī
Baltic International Bank - RegVardy / Anzāģe 1:5
Protokols
otrdien 19:00
4.februārī
Baltic International Bank - NAPALM* 6:2
Protokols
ceturtdien 19:00
6.februārī
Baltic International Bank - Futbola Parks Academy / LSPA 2 3:3
Protokols
otrdien 21:10
11.februārī
RegVardy / Anzāģe - Baltic International Bank 4:2 (Foto)
Protokols
ceturtdien 20:00
13.februārī
NAPALM* - Baltic International Bank 1:4
Protokols
otrdien 19:00
18.februārī
Baltic International Bank - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 3:3
Protokols
piektdien 21:15
21.februārī
FC PETROW STAR - Baltic International Bank 4:3
Protokols
otrdien 21:30
3.marta
Industrial Steel Group - Baltic International Bank 6:7
Protokols
otrdien 19:00
10.marta
Baltic International Bank - FC PETROW STAR 5:3
Protokols
ceturtdien 19:00
12.marta
Baltic International Bank - Industrial Steel Group 5:7
Protokols
svētdien 20:15
11.oktobrī
Futbola Parks Academy / LSPA 2 - Baltic International Bank 3:3
Protokols
ceturtdien 20:55
15.oktobrī
EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - Baltic International Bank 1:4
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin