Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 25.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2206
FC Raita
Ulbrokas 3, 92. vsk.
 
 
   
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksandrs Proskurnins
Aleksandrs Proskurnins
Vārtsargs48
2Dmitrijs Vonogs
Dmitrijs Vonogs
Universāls39
3Nils Danijs Gringofs
Nils Danijs Gringofs
Universāls22
4Jurijs Sokolovs
Jurijs Sokolovs
Universāls38
8Edvards Sokolovskis
Edvards Sokolovskis
Universāls26
9Reinis Flaksis
Reinis Flaksis
Universāls28
10Maksims Rafaļskis
Maksims Rafaļskis
4Universāls38
10Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
1Universāls51
12Matvejs Kirejevs
Matvejs Kirejevs
71Vārtsargs20
14Deniss Bezuščonoks
Deniss Bezuščonoks
43Universāls25
15Aleksandrs Abašins
Aleksandrs Abašins
18Universāls36
16Vitālijs Puzirevskis
Vitālijs Puzirevskis
175Universāls45
17Dmitrijs Kohans
Dmitrijs Kohans
44Universāls40
18Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
Vārtsargs49
18Dmitrijs Dudarenko
Dmitrijs Dudarenko
92Universāls18
19Iļja Olehno
Iļja  Olehno
842Universāls40
20Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
31Universāls49
20Pāvels Riževskis
Pāvels Riževskis
101Universāls41
21Sergejs Zolotuhins
Sergejs Zolotuhins
21Universāls38
21Vadims Simonenko
Vadims Simonenko
Universāls44
21Oļegs Timofejevs
Oļegs Timofejevs
1Universāls33
22Jevģenijs Ilovajskis
Jevģenijs Ilovajskis
5Universāls42
23Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
1Universāls39
39Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
Universāls47

Kopā iesisti vārti: 91   |   Vidējais komandas vecums: 37.3


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:45
24.oktobrī
RTU / Viesulis - FC Raita 3:2
Protokols
sestdien 14:25
26.oktobrī
FC Raita - FK Zep / Forevers 4:3
Protokols
sestdien 17:00
2.novembrī
Līgatne / Zeit - FC Raita 2:5
Protokols
trešdien 20:30
6.novembrī
FC Raita - Līgatne / Zeit 11:2
Protokols
pirmdien 21:10
11.novembrī
OSK Ostnieks - FC Raita 3:5
Protokols
trešdien 20:30
13.novembrī
FC Raita - Baltic International Bank 4:1
Protokols
trešdien 20:30
20.novembrī
FC Raita - Pafbet.lv 5:4
Protokols
ceturtdien 20:20
21.novembrī
Pafbet.lv - FC Raita 8:2
Protokols
ceturtdien 20:30
28.novembrī
AVANTEX - FC Raita 3:4
Protokols
otrdien 19:00
3.decembrī
Baltic International Bank - FC Raita 5:8 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:30
4.decembrī
FC Raita - AVANTEX 4:3
Protokols
trešdien 20:30
11.decembrī
FC Raita - RTU / Viesulis 4:5
Protokols
ceturtdien 21:45
12.decembrī
FK Zep / Forevers - FC Raita 3:4
Protokols
trešdien 20:30
8.janvārī
FC Raita - OSK Ostnieks 8:3
Protokols
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.PunktiVārti
1.Monarhs3:3
3:3
8:1
-:10
7:5
6:0
0:2
3:2
4:2
5:4
3:1
4:3
5:0
9:1
5:3
4:1
3879%69:41
2.DSV Latvia3:3
3:3
3:2
3:3
3:1
1:0
3:2
0:2
10:-
2:7
5:4
5:4
2:3
3:1
9:3
6:2
3369%61:40
3.RTU / Viesulis10:-
1:8
3:3
2:3
4:4
2:5
2:2
1:1
5:3
2:1
3:2
2:3
3:2
5:4
4:0
5:3
2858%54:44
4.Baltic XL0:6
5:7
0:1
1:3
5:2
4:4
4:4
5:4
3:2
4:2
6:1
2:3
8:4
1:1
1:1
10:-
2552%59:45
5.FK Rīnūži / Grifs AG2:3
2:0
2:0
2:3
1:1
2:2
4:5
4:4
2:4
4:3
4:7
1:1
4:3
10:-
3:0
8:2
2552%55:38
6.Futbola Parks Academy / LSPA4:5
2:4
7:2
-:10
1:2
3:5
2:4
2:3
3:4
4:2
4:2
0:2
5:3
10:5
15:1
3:3
1940%65:57
7.FK Kadaga3:4
1:3
4:5
4:5
3:2
2:3
3:2
1:6
1:1
7:4
2:0
2:4
-:10
4:4
5:1
2:5
1735%44:59
8.FC Raita1:9
0:5
1:3
3:2
4:5
2:3
1:1
4:8
-:10
3:4
5:10
3:5
4:4
10:-
4:3
4:3
1429%49:75
9.FK Zep / Forevers1:4
3:5
2:6
3:9
3:5
0:4
-:10
1:1
2:8
0:3
3:3
1:15
5:2
1:5
3:4
3:4
510%31:88
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:30
22.janvārī
FC Raita - DSV Latvia 1:3
Protokols
trešdien 20:30
29.janvārī
FC Raita - Baltic XL 1:1
Protokols
pirmdien 20:40
10.februārī
DSV Latvia - FC Raita 2:3
Protokols
trešdien 20:30
12.februārī
FC Raita - FK Kadaga 4:4
Protokols
trešdien 20:30
19.februārī
FC Raita - Futbola Parks Academy / LSPA 5:10
Protokols
piektdien 20:50
21.februārī
Baltic XL - FC Raita 8:4
Protokols
trešdien 20:30
26.februārī
FC Raita - Monarhs 1:9 (Foto)
Protokols
ceturtdien 21:15
27.februārī
Monarhs - FC Raita 5:0
Protokols
trešdien 21:20
11.marta
Futbola Parks Academy / LSPA - FC Raita 5:3
Protokols
ceturtdien 21:10
12.marta
FK Rīnūži / Grifs AG - FC Raita 4:3
Protokols
otrdien 19:50
13.oktobrī
FK Kadaga - FC Raita -:10
trešdien 20:30
14.oktobrī
FC Raita - FK Rīnūži / Grifs AG -:10
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin