Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 5.novembrī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 2) Kopā iesisti vārti: 2206
OSK Ostnieks
Ogres 9, 75.vsk
 
 
   

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Vjačeslavs Cunskis
Vjačeslavs Cunskis
2Vārtsargs31
1Kirils Ivanovs
Kirils Ivanovs
Universāls26
2Grigorijs Černekovs
Grigorijs Černekovs
61Universāls41
3Andrejs Ivanovs
Andrejs Ivanovs
11Universāls27
4Edmunds Kokorevičs
Edmunds Kokorevičs
22Universāls37
5Georgijs Mavļins
Georgijs Mavļins
21Universāls37
7Romāns Vinogradovs
Romāns Vinogradovs
5Universāls37
7Pāvels Gognidze
Pāvels Gognidze
Universāls40
10Staņislavs Pihockis
Staņislavs Pihockis
3Universāls33
11Kirills Rusjanovskis
Kirills Rusjanovskis
111Universāls38
12Aleksejs Korčagins
Aleksejs Korčagins
1Universāls45
13Sergejs Babins
Sergejs Babins
1Universāls37
14Igors Krasovs
Igors Krasovs
172Universāls30
16Aleksejs Babins
Aleksejs Babins
51Universāls23
17Ņikita Pavļiks
Ņikita Pavļiks
4Universāls29
18Vladimirs Ivanikins
Vladimirs Ivanikins
32Universāls37
19Dmitrijs Ignaškins
Dmitrijs Ignaškins
31Universāls31
19Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
21Universāls40
21Edgars Jurčenoks
Edgars Jurčenoks
1Universāls32
37Vladislavs Pegasovs
Vladislavs Pegasovs
1Vārtsargs28

Kopā iesisti vārti: 66   |   Vidējais komandas vecums: 34


A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.RTU / Viesulis3:2
5:4
4:0
5:3
4:6
4:1
4:2
4:4
4:1
1:2
9:1
9:0
14:0
11:5
3481%81:31
2.FC Raita4:5
2:3
4:3
4:3
4:1
8:5
5:4
2:8
4:3
4:3
8:3
5:3
11:2
5:2
3379%70:48
3.FK Zep / Forevers3:5
0:4
3:4
3:4
4:3
4:4
7:2
3:3
5:4
5:1
4:3
1:1
10:4
4:0
2457%56:42
4.Baltic International Bank1:4
6:4
5:8
1:4
4:4
3:4
5:2
1:2
7:4
5:1
8:0
6:2
3:3
4:3
2355%59:45
5.Pafbet.lv4:4
2:4
8:2
4:5
3:3
2:7
2:1
2:5
3:2
1:5
3:1
8:1
14:3
3:3
2150%59:46
6.AVANTEX2:1
1:4
3:4
3:4
1:5
4:5
1:5
4:7
5:1
2:3
0:4
0:8
6:3
5:1
1229%37:55
7.OSK Ostnieks0:9
1:9
3:5
3:8
1:1
3:4
2:6
0:8
1:8
1:3
8:0
4:0
7:5
1:1
1126%35:67
8.Līgatne / Zeit5:11
0:14
2:5
2:11
0:4
4:10
3:4
3:3
3:3
3:14
1:5
3:6
1:1
5:7
37%35:98
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:00
5.novembrī
OSK Ostnieks - Baltic International Bank 2:6
Protokols
ceturtdien 20:20
7.novembrī
Pafbet.lv - OSK Ostnieks 3:1
Protokols
pirmdien 21:10
11.novembrī
OSK Ostnieks - FC Raita 3:5
Protokols
ceturtdien 20:45
14.novembrī
RTU / Viesulis - OSK Ostnieks 9:1
Protokols
ceturtdien 20:30
21.novembrī
AVANTEX - OSK Ostnieks 0:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:45
28.novembrī
FK Zep / Forevers - OSK Ostnieks 4:3
Protokols
pirmdien 21:10
2.decembrī
OSK Ostnieks - RTU / Viesulis 0:9
Protokols
sestdien 17:00
7.decembrī
Līgatne / Zeit - OSK Ostnieks 1:1
Protokols
pirmdien 21:10
9.decembrī
OSK Ostnieks - Pafbet.lv 1:8
Protokols
pirmdien 21:10
16.decembrī
OSK Ostnieks - AVANTEX 8:0
Protokols
ceturtdien 19:00
19.decembrī
Baltic International Bank - OSK Ostnieks 8:0
Protokols
pirmdien 21:10
23.decembrī
OSK Ostnieks - Līgatne / Zeit 7:5
Protokols
pirmdien 21:10
6.janvārī
OSK Ostnieks - FK Zep / Forevers 1:1
Protokols
trešdien 20:30
8.janvārī
FC Raita - OSK Ostnieks 8:3
Protokols
F grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.ISMA3:3
6:6
4:3
0:0
3:4
2:6
9:2
4:2
9:8
6:5
1860%46:39
2.USB6:6
3:3
1:3
5:4
7:4
2:6
6:4
4:4
8:0
12:3
1860%54:37
3.LJA0:0
3:4
4:5
3:1
2:1
2:1
5:3
3:5
11:0
3:8
1653%36:28
4.OSK Ostnieks6:2
4:3
6:2
4:7
1:2
1:2
7:5
1:1
7:9
4:3
1653%41:36
5.Līgatne / Zeit2:4
2:9
4:4
4:6
5:3
3:5
1:1
5:7
4:2
5:4
1137%35:45
6.FK Valor / Ropaži5:6
8:9
3:12
0:8
8:3
0:11
3:4
9:7
4:5
2:4
620%42:69
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:10
20.janvārī
OSK Ostnieks - FK Valor / Ropaži 7:9
Protokols
piektdien 20:45
24.janvārī
USB - OSK Ostnieks 7:4
Protokols
pirmdien 21:10
27.janvārī
OSK Ostnieks - ISMA 6:2
Protokols
pirmdien 21:10
3.februārī
OSK Ostnieks - LJA 1:2
Protokols
ceturtdien 21:30
6.februārī
LJA - OSK Ostnieks 2:1
Protokols
pirmdien 21:10
10.februārī
OSK Ostnieks - USB 6:2
Protokols
pirmdien 18:40
17.februārī
ISMA - OSK Ostnieks 3:4 (Foto)
Protokols
pirmdien 20:15
24.februārī
FK Valor / Ropaži - OSK Ostnieks 3:4
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin