Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome
Rīgas minifutbola turnīrs 2019
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 78 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 365
Ziņas
FC “Raita” vēl viens klupiens, saasinās cīņa par medaļām
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 17.7.2019
Rīgas Futbola federācijas (RF) organizētā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstītā “SynotTip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāta septītajā kārtā jau atkal uzvaru bagāžu nespēja papildināt pašreizējā līdere FC “Raita”, kas piedzīvoja pirmo zaudējumu sacensību ietvaros. Tādējādi vēl blīvāka kļuva situācija kopvērtējuma tabulas augšgalā, kur paredzama spraiga spēkošanās par medaļām nākamo trīs noslēdzošo kārtu izspēlē.

Pateicoties jau ceturtajā minūtē gūtajiem Dmitrija Zabarovska vārtiem, FC “Raita” ieguva ātru vadību duelī pret vienu no galvenajām konkurentēm “Tente”, tomēr iekrāto pārsvaru neprata nosargāt. Pirmā puslaika vidū izlīdzinājuma vārtus guva Dmitrijs Medeckis, savukārt četras minūtes pirms tiesneša beigu svilpes precīzi sita Jevgenijs Jeroha, palīdzot “Tente” triumfēt ar rezultātu 2:1. Abām komandām šobrīd ir vienāds punktu skaits – 16 -, bet labākas kopējo vārtu attiecības dēļ (“+9” pret “+5”) līderes statusā arvien atrodas FC “Raita”. Kā vēstīts abu pretinieču pirmajā savstarpējā duelī ceturtajā kārtā ar 4:3 triumfēja tieši FC “Raita” vīri.

Minifutbola čempionāta trešajā vietā šobrīd iekārtojusies “Industrial Steel Group” (14), kas nopelnīja tehnisko uzvaru pār FK “Monarch” (13), savukārt FC “Petrow”, kuras rēķinā arī 13 punkti, sarūgtināja “AMOKO/02” – 4:2.

Pašreiz piektajā pozīcijā esošā “DSV Latvia” (12) ar minimālu 1:0 handikapu pieveica “Grifs AG/Rīnūži” (vienīgi vārti Mihailam Ivanovam), FK “BEITAR” ļoti spraigā cīniņā ar 4:3 pārspēja FK “IMPAKT” (“hat-trick”, turklāt uzvaras vārti noslēdzošajā minūtē Aleksandram Čekulajevam), kamēr FK “Kadaga” atstāja “sausā” “Baltic International Bank” – 6:0.

No vēl nepieminētajiem cīniņiem jāatzīmē debitantes FC “Avicii” trešais triumfs sacensībās (2:1 pār OSK “Ostnieks”), kā arī “FREE” panākums pret turnīra pastarīti FK “Valor/Ropaži” – 3:0.

Minifutbola čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā šobrīd atrodas Vlads Rimkus” (“Industrial Steel Group”) ar desmit trāpīgiem raidījumiem, savukārt par vienu precīzu sitienu mazāk Asifam Ibragimovam (FC “Raita”).

Kā vēstīts, visas 16 vienības līdzīgi kā pērn medaļas sadalīs vienas līgas ietvaros, izspēlējot desmit kārtas pēc Šveices sistēmas principa (spēles ar tuvāko pretinieku turnīra tabulā), turklāt pieļaujama būs divu dažādu vienību atkārtota tikšanās. Sacensību nākamā kārta plānota 22. un 29. jūlijā.

2019. gada Rīgas minifutbola čempione iegūs tiesības piedalīties rudenī plānotajā Latvijas minifutbola sacensību finālturnīrā.