Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 398 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
VIDEO & PHOTO days!
Datums Līga Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:15
5.novembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa Futbola Parks / LSPA - Olaine 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:00
6.novembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa Baltic International Bank - FC Maskachka 5:3 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 19:50
7.novembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa Bettend.com - FK Rīnūži / Grifs AG 4:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:20
8.novembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa Pafbet.lv - FC Raita 3:7 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:45
13.novembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa FK Kadaga - EUROLOGI / GiftPrint.LV 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
13.novembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa Industrial Steel Group - Rīgas Pašvaldības Policija 3:7 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:40
15.novembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa RTU / Viesulis - FK Reinards / Ropaži 2 12:1 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:15
16.novembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa LSPA - Līgatne / Zeit 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
20.novembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa RegVardy / Anzāģe - FK Reinards / Ropaži 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:10
21.novembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa OSK Ostnieks - Baldone 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:45
26.novembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa LJA - USB 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:35
29.novembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa AVANTEX - FC PETROW STAR 4:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 19:50
2.decembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa FK Stopiņi / LAS - Evolution Latvia 1:0 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:20
5.decembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa DSV - Estoty / JOMA TEAM 1:3 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:40
10.decembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa FK Zep / Forevers - NAPALM 5:0 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:15
21.janvārī
2. Izaicinājuma līga, A grupa Futbola Parks / LSPA - DSV 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
22.janvārī
2. Izaicinājuma līga, C grupa RegVardy / Anzāģe - OSK Ostnieks 5:0 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 17:00
26.janvārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa Līgatne / Zeit - Baldone 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:40
29.janvārī
2. Izaicinājuma līga, A grupa FK Reinards / Ropaži 2 - FK Reinards / Ropaži 2:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:35
31.janvārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa AVANTEX - Olaine 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:50
1.februārī
2. Izaicinājuma līga, C grupa USB - FK Zep / Forevers 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 20:30
3.februārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa FC PETROW STAR - EUROLOGI / GiftPrint.LV 5:10 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 18:40
4.februārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa Rīgas Pašvaldības Policija - Baltic International Bank 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:30
4.februārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa Estoty / JOMA TEAM - Evolution Latvia 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:30
5.februārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa Industrial Steel Group - FK Stopiņi / LAS 3:2 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:40
6.februārī
2. Izaicinājuma līga, A grupa FC Raita - FK Kadaga 7:5 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 22:10
6.februārī
2. Izaicinājuma līga, C grupa FK Rīnūži / Grifs AG - RTU / Viesulis 5:3 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:15
8.februārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa LSPA - LJA 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 19:50
13.februārī
2. Izaicinājuma līga, C grupa Bettend.com - NAPALM 9:2 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:20
13.februārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa DSV - Pafbet.lv 4:1 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:15
18.februārī
2. Izaicinājuma līga, C grupa EUROLOGI / GiftPrint.LV - FC Maskachka 5:2 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:15
1.marta
2. Izaicinājuma līga, B grupa LSPA - FK Reinards / Ropaži 3:6 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:15
4.marta
2. Izaicinājuma līga, B grupa Estoty / JOMA TEAM - Olaine 3:7 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:00
5.marta
2. Izaicinājuma līga, A grupa Baltic International Bank - Rīgas Pašvaldības Policija 5:3 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:20
6.marta
2. Izaicinājuma līga, B grupa DSV - RTU / Viesulis 5:4 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 19:50
13.marta
2. Izaicinājuma līga, C grupa Bettend.com - DSV 2:3 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:40
15.marta
2. Izaicinājuma līga, C grupa FK Rīnūži / Grifs AG - Futbola Parks / LSPA 18:2 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv.