Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Simtprocentīgu bilanci saglabā vienīgi “RegVardy/Anzāģe”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 12.11.2018
Jau aptuveni viena kalendārā mēneša garumā turpinās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionāts. No visām 30 dalībniecēm simtprocentīgu bilanci izdevies saglabāt vairs tikai vienai – C apakšgrupā startējošajai “RegVardy/Anzāģe”.

Iepriekšējās nedēļas ietvaros “RegVardy/Anzāģe” svinēja trešo uzvaru pēc kārtas Rīgas čempionātā, ar minimālu 2:1 pārsvaru uzveicot “LJA”, turklāt izšķirošos vārtus savas komandas labā Ēriks Lebedoks guva cīņas noslēdzošajā minūtē. Deviņi punkti C apakšgrupā ir arīdzan “USB” vīriem, kuri tos sakrājuši sešos dueļos, bet pērnās nedēļas laikā laukumā devās tikai reizi, atzīstot FK “Stopiņi/LAS” pārākumu (2:4).

Ar 16 iekrātiem punktiem vadošās pozīcijas C grupā arvien saglabā “Bettend.com” un FK “Rīnūži/Grifs AG”, kas minētajā laika periodā tikās savā starpā, dalot punktus uz pusēm – 4:4. Jāpiebilst, ka “rīnūžniekiem” cīņas gaitā izdevās atspēlēties no nelabvēlīgā 0:3 rezultāta deficīta. Savukārt “Bettend.com” bez šī mača vēl vienā duelī, pateicoties četriem Alekseja Bespalova vārtu guvumiem, ar 8:5 pārspēja FK “Reinards/Ropaži”. Ropažnieki, kuriem vēl joprojām nav izdevies tikt pie punktiem, iepriekšējās nedēļas laikā atzina arī “Evolution Latvia” pārākumu (3:7).

Aiz vadošā kvarteta C grupā izkārtojusies “LJA” (7) un FK “Stopiņi/LAS” (6), pa trim punktiem savākušas FK “Kadaga” un “Evolution Latvia”, bet tabulas lejasgalā atrodas “EUROLOGI/GiftPrint.lv” (1), kā arī jau pieminētā FK “Reinards/Ropaži”.

Tikmēr B apakšgrupā uzvaru krājumu papildināja līdere “NAPALM” (16), kas sarūgtināja “Industrial Steel Group” (4:1) un “Līgatne/Zeit” (2:0). Desmit punktu robežu pārsniegušas arī “DSV” un “Estoty JOMA TEAM” (pa 13), kas līdzīgi kā “NAPALM” kaldināja kārtējos panākumus. “Transportnieki” ļoti spraigā duelī ar 5:4 uzveica “Rīgas Pašvaldības Policija” (abi izšķirošie vārti Mihailam Ivanovam), kā arī sagrāva “AVANTEX” (7:1), kamēr “Estoty JOMA TEAM” pārliecinoši triumfēja mačos ar “Līgatne/Zeit” (10:1 un “pokers” Ronaldam Štukaturovam) un FC “PETROW STAR” (7:1).

Līderu trijniekam seko FK “ZEP/Forevers” (9), kas ar 3:1 uzveica FC “PETROW STAR”, tikpat punktus savākusī “Rīgas Pašvaldības Policija”, kā arī atlikušais komandu piecinieks, kurā ietilpst “Industrial Steel Group” (7), “LSPA” (4), “AVANTEX” un “Līgatne/Zeit” (pa 3), kā arī FC “PETROW STAR” (1).

Visbeidzot A grupā patlaban jāizceļ līderu trijnieks – “Futbola Parks/LSPA” (15), “RTU/Viesulis” (10) un “Pafbet.lv” (10) -, kas iepriekšējā nedēļā cīnījās mainīgām sekmēm. Līdere izcīnīja uzvaras abos mačos, pārspējot “Olaine” (4:2) un “Baldone” (10:3), savukārt “RTU/Viesulis” sagrāva jau minēto “Olaine” vienību (12:2), bet dalīja punktus uz pusēm ar OSK “Ostnieks” (4:4). Tikmēr “Pafbet.lv” divās spēlēs savāca vien trīs punktus, pieveicot FK “Reinards/Ropaži 2” (3:1), bet kapitulējot FC “Raita” vienībai – 3:7.

Kopvērtējuma tabulā šeit vistuvāk līderu pulkam seko “Olaine” (7), par punktu mazāk izcīnījusi “Baltic International Bank” (6), bet vēl tālāk izkārtojušās attiecīgi FC “Raita” (4), “Baldone” (2), FC “Maskachka” un OSK “Ostnieks” (pa 1), kā arī FK “Reinards/Ropaži 2”.

Rīgas čempionāta rezultatīvākais futbolists ar 20 gūtajiem vārtiem ir “Bettend.com” pārstāvis A.Bespalovs, no kura par deviņiem trāpīgiem raidījumiem atpaliek viņa komandas biedrs Mihails Skuratovičs.

Kā iepriekš vēstīts, visas dalībnieces saskaņā ar kalendāru, kas sastādīts komandām savstarpēji vienojoties, turnīra pirmajā posmā ar izlozes palīdzību sadalītas trīs apakšgrupās. To ietvaros komandas aizvadīs divu apļu cīņās pēc t.s. riņķa sistēmas (pa vienai spēlei ar katru pretinieku viesos un mājās), pēc kā tiks noskaidrotas deviņas spēcīgākās komandas, kas turpinās cīņu par medaļām.

Otrajā posmā, kas sāksies nākamā gada 21. janvārī, bet noslēgsies 10. martā, katra no deviņām spēcīgākajām komandām aizvadīs pa divām spēlēm (pa vienai viesos un mājās) ar citu apakšgrupu komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušos komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, tādējādi noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc
Mihails Ivanovs
Mihails Ivanovs

(DSV)
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin