Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 8.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 399 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 3080
Ziņas
Iezīmējas grupu līderes Rīgas čempionātā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 19.11.2018
Sportiskie notikumi turpina attīstīties Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “SynotTip” 2018./2019. gada Rīgas telpu futbola čempionātā, katrā no trim apakšgrupām iezīmējoties vadošo komandu pulkam. A apakšgrupā šobrīd līderes statusā atrodas 18 punktus izcīnījusī “Futbola Parks/LSPA”, B grupā patlaban pa 19 punktiem savākušas “DSV” un “NAPALM”, kamēr C apakšgrupā konkurentes apsteidz FK “Rīnūži/Grifs AG” (22).

Iepriekšējās nedēļas šķērsgriezumā A grupas līdere “Futbola Parks/LSPA” laukumā devās vienu reizi, gūstot virsroku pār FC “Maskachka” (6:1, trīs vārti Kasparam Trifanovam). Tāpat sekmīgs veikums otrās vietas īpašniecei “RTU/Viesulis” (16), kas gan savā laukumā, gan izbraukumā guva virsroku pār FK “Reinards/Ropaži 2” (5:1 un 12:1, “hat-trick” katrā no šīm spēlēm Renāram Pastaram). Par trim punktiem kopējo “bagāžu” papildināja arī “Pafbet.lv” (13), kaldinot panākumu pār “Baltic International Bank” (BIB) – 8:3.

Pa desmit punktiem savākušas FC “Raita” un “Olaine”, kas arīdzan papildināja uzvaru krājumu aizvadītajā nedēļā. Pirmā ar rezultātu 5:1 pieveica FC “Maskachka”, kā arī abpusēji ļoti rezultatīvā duelī, pateicoties Aleksandra Šmeļova un Aleksandra Abašina “hat-trick”, sarūgtināja “Baldone” telpu futbolistus (12:5). Tikmēr “Olaine” savā vienīgajā cīniņā guva virsroku pār jau iepriekš minēto “Baldone” vienību – 5:2.

Piecām pārējām A grupas dalībniecēm joprojām nav izdevies sasniegt desmit punktu robežu. To vidū ietilpst “OSK Ostnieks” (7), “BIB” (6), “Baldone” (2), FC “Maskachka” (1) un FK “Reinards/Ropaži 2” (0).

Tikmēr B apakšgrupā, kā minēts, šobrīd vadības groži pieder “DSV” un “NAPALM” (katrai pa 19 punktiem), un abas līderes šajā laika periodā svinēja kārtējās uzvaras. Trīs Edgara Ivanova trāpīgie raidījumi palīdzēja “transportniekiem” ar 7:2 uzveikt FK “Zep/Forevers”, bet vēl vienā duelī “DSV” atstāja “uz nulles” FC “PETROW STAR” (9:0), kamēr “NAPALM” ar 6:2 pārspēja “AVANTEX” (“hat-trick” Oleksandram Tribelam).

Vēl šajā grupā jāatzīmē līderu dueta tuvāko sekotāju – “Estoty/JOMA TEAM” (14) un “Rīgas Pašvaldības Policija” (13) – neizšķirts savstarpējā cīņā (4:4), “policistu” triumfs 7:3 pār Industrial Steel Group”, kā arī “Līgatne/Zeit” otrā uzvara Rīgas čempionātā, kas tika sasniegta pār “LSPA” – 3:0.

B grupas piektajā kopvērtējuma tabulas ailītē patlaban atrodas FK “Zep/Forevers” (9), aiz kuras netālu izkārtojušās “Industrial Steel Group” (7) un “Līgatne/Zeit” (6), bet vēl tālāk seko “LSPA” (4), “AVANTEX” (3) un FC “PETROW STAR” (1).

Visbeidzot vēl nepieminētajā C grupā pirmo zaudējumu šajā sezonā cieta trešās vietas īpašniece “RegVardy/Anzāģe” (12), kas pēc uzvaras mačā ar “USB” (3:1) piekāpās grupas līderei FK “Rīnūži/Grifs AG” (22) – 1:5. “Rīnūžu” futbolisti iepriekš kaldināja panākumu arī pār “LJA” (4:1), un šobrīd izcīnījuši jau septiņas uzvaras.

Līderes tuvākā sekotāja “Bettend.com” (19) iepriekšējā nedēļā laukumā devās vienu reizi, pārspējot FK “Reinards/Ropaži” – 6:2. Trīs vārtus šajā cīņā guva Aleksejs Bespalovs, kurš kopumā ar 22 trāpīgiem raidījumiem joprojām ir Rīgas čempionāta rezultatīvākais spēlētājs.

Trešo uzvaru šosezon sasniedza FK “Stopiņi/LAS” (4:2 pret “Evolution Latvia”), savukārt pie pirmā panākuma čempionāta ietvaros tika FK “Reinards/Ropaži”, pārspējot “LJA” – 5:3. Apakšgrupas tabulā uzreiz aiz līderu trijnieka atrodas FK “Stopiņi/LAS” un “USB” (pa 9 punktiem), bet noslēdzošajās piecās vietās ierindojas “LJA” (7), “Evolution Latvia” (6), FK “Kadaga” (4), FK “Reinards/Ropaži” (3) un “EUROLOGI/GiftPrint.lv” (2).

Kā iepriekš vēstīts, visas dalībnieces saskaņā ar kalendāru, kas sastādīts komandām savstarpēji vienojoties, turnīra pirmajā posmā ar izlozes palīdzību sadalītas trīs apakšgrupās. To ietvaros komandas aizvadīs divu apļu cīņās pēc t.s. riņķa sistēmas (pa vienai spēlei ar katru pretinieku viesos un mājās), pēc kā tiks noskaidrotas deviņas spēcīgākās komandas, kas turpinās cīņu par medaļām.

Otrajā posmā, kas sāksies nākamā gada 21. janvārī, bet noslēgsies 10. martā, katra no deviņām spēcīgākajām komandām aizvadīs pa divām spēlēm (pa vienai viesos un mājās) ar citu apakšgrupu komandām, tādējādi ņemot līdzi pirmajā posmā kopā kvalificējušos komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus, tādējādi noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus.
Zibensziņas
2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
DSV Transport - FC Petrow 4:3
Artjoms Ignatjevs 8, 17; Igors Krilovs 27; Mihails Ivanovs 36; Jurijs Bleiders s.v.13 - Andrejs Burenkovs 36., 38
foto un video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI>

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla NAPALM - Futbola Parks / LSPA spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2fināla DSV - FC Petrow spēles video

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles bildes

2019.gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NAPALM - FC Petrow spēles video

FC Petrow - 2019.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!


Ziņas

Šodien uzsauc
Mihails Ivanovs
Mihails Ivanovs

(DSV)
38

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin