Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2018./2019.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.februārī Kopējais spēļu skaits: 342 (ieplānotas: 58) Kopā iesisti vārti: 2608
Ziņas
Rīgas kausa izcīņā zināmi pusfināla pāri
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.2.2019
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā “SynotTip” 2019. gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņā noskaidroti pusfināla pāri.

Par pirmo pusfinālisti janvāra vidū kļuva “NAPALM” vienība, kas ar rezultātu 3:1 uzveica “LSPA” telpu futbolistus. Uzvarētāju sastāvā divus vārtus guva Oleksandrs Biljačenko, viens precīzs sitiens Denisam Putilovam, kamēr sāncenšu sastāvā trāpīgs raidījums padevās Viesturam Ģēģerim.

Cīņā par ceļazīmi uz finālu “NAPALM” nāksies spēkoties ar vēl vienu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) atbalstīto komandu – “Futbola Parks/LSPA”. Pēdējā iepriekšējās nedēļas sākumā ļoti spraigā cīniņā ar 3:2 pārspēja “New Project”, izšķirošos vārtus priekšpēdējā minūtē gūstot Didzim Jansonam. Bez viņa precīzs bija arī Ilja Savčenko, vēl reizi bumba pabija “New Project” vārtos pēc pašu spēlētāja netīša raidījuma, savukārt “jaunā projekta” sastāvā vārtus guva Maksims Neverovskis un Ņikita Juhņevičs. Jāpiebilst, ka mača 25.minūtē noraidījumu uzvarētāju rindās izpelnījās Marks Udovičenko, bet vēl nedaudz vēlāk pēc atkārtota brīdinājuma saņemšanas “New Project” rindās laukumu priekšlaikus pameta Ņikita Juhņevičs.

Tikmēr vēl vienā ceturtdaļfināla pārī “DSV”, pateicoties diviem Artjoma Ignatjeva trāpīgajiem raidījumiem, kā arī Igora Krilova un Eduarda Boriseviča vārtu guvumiem, ar 4:1 lika kapitulēt “NP/PFD. “DSV” rindās jau pirmā puslaika vidū noraidījumu nopelnīja Vitālijs Laužels. Pusfinālā “DSV” spēkosies ar FC “Petrow”, kas ceturtdaļfināla barjeru pārvarēja automātiski.

Abi pusfināla pāri tiks aizvadīti laika periodā līdz 10. martam, savukārt izšķirošais fināla duelis plānots 15. martā (nepieciešamības gadījumā – 22. martā).

REZULTĀTI>>>
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2018.gada 31.decembris


Ziņas

Šodien uzsauc
Vitālijs Bērs
Vitālijs Bērs

(USB)
30

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin