Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 5.novembrī Kopējais spēļu skaits: 291 (ieplānotas: 2) Kopā iesisti vārti: 2206
VIDEO & PHOTO days!
Datums Līga Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
4.novembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa FK Zep / Forevers - RTU / Viesulis 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:50
8.novembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa Baltic XL - ISMA 5:3 (Foto)
Protokols
pirmdien 18:40
11.novembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa ISMA - FC PETROW STAR 5:2 (Video)
Protokols
otrdien 21:15
12.novembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa RegVardy / Anzāģe - FK Valor / Ropaži 8:1 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:20
14.novembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa Pafbet.lv - Līgatne / Zeit 14:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:30
14.novembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa LJA - USB 4:5 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:30
21.novembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa AVANTEX - OSK Ostnieks 0:4 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 19:55
24.novembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI - FK Rīnūži / Grifs AG 1:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
26.novembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa RegVardy / Anzāģe - Baltic XL 1:2 (Video)
Protokols
trešdien 21:20
27.novembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa Futbola Parks Academy / LSPA - FK Kadaga 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:00
3.decembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa Baltic International Bank - FC Raita 5:8 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 20:50
11.decembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa DSV Latvia - Monarhs 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
12.decembrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa NAPALM* - FC PETROW STAR 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:15
13.decembrī
2. Izaicinājuma līga, C grupa Futbola Parks Academy / LSPA 2 - Industrial Steel Group 4:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:10
11.februārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa RegVardy / Anzāģe - Baltic International Bank 4:2 (Foto)
Protokols
ceturtdien 20:30
13.februārī
2. Izaicinājuma līga, A grupa AVANTEX - EUROLOGI-Giftprint.lv/STOPIŅI 2:7 (Foto)
Protokols
pirmdien 18:40
17.februārī
2. Izaicinājuma līga, B grupa ISMA - OSK Ostnieks 3:4 (Foto)
Protokols
otrdien 21:30
18.februārī
2. Izaicinājuma līga, C grupa Industrial Steel Group - Pafbet.lv 2:2 (Foto)
Protokols
ceturtdien 21:30
20.februārī
2. Izaicinājuma līga, C grupa LJA - FK Valor / Ropaži 11:0 (Foto)
Protokols
trešdien 20:30
26.februārī
2. Izaicinājuma līga, A grupa FC Raita - Monarhs 1:9 (Foto)
Protokols
pirmdien 21:45
2.marta
2. Izaicinājuma līga, A grupa FK Zep / Forevers - FK Rīnūži / Grifs AG 2:8 (Foto)
Protokols
piektdien 21:15
6.marta
2. Izaicinājuma līga, C grupa Futbola Parks Academy / LSPA 2 - Pafbet.lv 5:3 (Foto)
Protokols
sestdien 16:00
7.marta
2. Izaicinājuma līga, A grupa Līgatne / Zeit - USB 4:4 (Foto)
Protokols
trešdien 20:40
11.marta
2. Izaicinājuma līga, C grupa DSV Latvia - FK Kadaga 5:4 (Foto)
Protokols
piektdien 21:00
9.oktobrī
2. Izaicinājuma līga, B grupa Baltic XL - RTU / Viesulis 5:2 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:15
17.decembrī
2. Izaicinājuma līga, A grupa RTU / Viesulis - Monarhs Auru 6a, 96.vsk.
Protokols
Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv.