Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
 Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2019./2020.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 21.janvārī Kopējais spēļu skaits: 170 (ieplānotas: 129) Kopā iesisti vārti: 1286
Ziņas
Aicinām pieteikties Rīgas telpu futbola kausa izcīņai
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 6.1.2020
Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) aicina Rīgas un tās rajona komandas pieteikties 2020. gada SynotTip Rīgas kausa izcīņai telpu futbolā, kas notiks laika posmā no 3.februāra līdz 20. martam. Sacensības risināsies trīs kārtās - no ceturtdaļfināla līdz finālam pēc izslēgšanas spēļu sistēmas. Maksimālais dalībnieku skaits - 8 komandas.

Kausa izcīņai var pieteikties līdz 2020. gada 20. janvārim, un to var izdarīt ikviena Rīgas vai tās rajona komanda, tomēr paredzams, ka lielākā daļa dalībnieču būs no Rīgas telpu futbola čempionāta, kurā šosezon sacenšas 24 vienības. Visas spēles norisināsies komandu mājās zālēs Rīgā vai tās tuvākajos rajonos, bet fināls plānots piektdien, 20. martā Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9.

Latvijas telpu futbola čempionāta Virslīgas Rīgas komandas, kuras vēlēsies iesaistīties cīņā par kausa izcīņu, sāks izspēli no pusfināla. Latvijas galvaspilsētas kausa izcīņas uzvarētāji tiks apbalvoti ar kausu un vērtīgām balvām, kā arī ar iespēju sezonas beigās Latvijas telpu futbola svētku ietvaros, 29.martā, kopā ar Rīgas telpu futbola čempionāta uzvarētājiem izspēlēt galvaspilsētas „Superkausu”.

Iepriekšējā Rīgas kausa izcīņā par labākajiem kļuva FC "Petrow" komandas futbolisti, finālā pieveicot "NAPALM" komandu (4:1), savukārt, Superkausa izcīņā jau „DSV Transport” ļoti negaidīti sarūgtināja FC "Petrow" (4:3). 2019. gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas spēļu rezultātus, foto un video iespējams apskatīt šeit.

Detalizētu informāciju par 2020. gada SynotTip Rīgas telpu futbola kausa izcīņu var atrast turnīra reglamentā, kuru ir iespējams lejupielādēt šeit. Savukārt, pieteikums ir jāsūta līdz 20. janvārim uz e-pasta adresi eduards.borisevics@fta.lv .
Zibensziņas
Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionātā – 2019.gada 31.decembris


Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 

© Futbola Turnīru Asociācija 2004, rakstiet fta@fta.lv. Admin